See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zup, sosów i przypraw, kawy i herbaty oraz dań instant
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zup, sosów i przypraw, kawy i herbaty oraz dań instant z podziałem na 9 części (zadań). Zadanie nr 1 - Dostawa zup, sosów i przypraw (GZ Siedlce) Zadanie nr 2 - Dostawa zup, sosów i przypraw (GZ Warszawa -Wesoła) Zadanie nr 3 – Dostawa zup, sosów i przypraw (ZZ Logistyk IIA Kopytów) Zadanie nr 4 – Dostawa kawy i herbaty (GZ Siedlce) Zadanie nr 5 – Dostawa kawy i herbaty (GZ Warszawa -Wesoła) Zadanie nr 6 – Dostawa kawy i herbaty (ZZ Logistyk IIA Kopytów) Zadanie nr 7 – Dostawa dań instant (GZ Siedlce) Zadanie nr 8 – Dostawa dań instant (GZ Warszawa -Wesoła) Zadanie nr 9 – Dostawa dań instant (ZZ Logistyk IIA Kopytów) Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ- opis przedmiotu zamówienia, który zostanie zamieszczony na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 649210-2025
Interne Kennung: D/81/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15871200 Soßen und Gewürzmischungen, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa zup, sosów i przypraw (GZ Siedlce)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa zup, sosów i przypraw (GZ Siedlce) na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: 28 WOG – Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Siedlce, ul Składowa 39, 08-110 – Siedlce, woj. mazowieckie
Interne Kennung: D/81/2025 - Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15871200 Soßen und Gewürzmischungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa zup, sosów i przypraw (GZ Warszawa -Wesoła)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zup, sosów i przypraw (GZ Warszawa -Wesoła) na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6A do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: 28 WOG – Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Wesoła, ul Okuniewska 1, 05-075 Warszawa – Wesoła, woj. mazowieckie
Interne Kennung: D/81/2025 Zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6A do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 3 - Zadanie nr 3 – Dostawa zup, sosów i przypraw (ZZ Logistyk IIA Kopytów)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zup, sosów i przypraw (ZZ Logistyk IIA Kopytów) na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6B do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: KOPYTÓW ZZ LOGISTYK II A - Magazyn Żywnościowy Kopytów 10, 21-509 Kopytów, woj. lubelskie powiat bialski
Interne Kennung: D/81/2025 Zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6B do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 4 – Dostawa kawy i herbaty (GZ Siedlce)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kawy i herbaty (GZ Siedlce) na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6C do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: 28 WOG – Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Siedlce, ul Składowa 39, 08-110 – Siedlce, woj. mazowieckie
Interne Kennung: D/81/2025 Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6C do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 5 – Dostawa kawy i herbaty (GZ Warszawa -Wesoła)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kawy i herbaty (GZ Warszawa -Wesoła) na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6D do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: 28 WOG – Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Wesoła, ul Okuniewska 1, 05-075 Warszawa – Wesoła, woj. mazowieckie
Interne Kennung: D/81/2025 Zadanie nr 5
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6D do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 6 – Dostawa kawy i herbaty (ZZ Logistyk IIA Kopytów)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kawy i herbaty (ZZ Logistyk IIA Kopytów) na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6E do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: KOPYTÓW ZZ LOGISTYK II A - Magazyn Żywnościowy Kopytów 10, 21-509 Kopytów, woj. lubelskie powiat bialski
Interne Kennung: D/81/2025 Zadanie nr 6
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6E do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 7 – Dostawa dań instant (GZ Siedlce)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dań instant (GZ Siedlce) na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6F do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: 28 WOG – Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Siedlce, ul Składowa 39, 08-110 – Siedlce, woj. mazowieckie
Interne Kennung: D/81/2025 Zadanie nr 7
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6F do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 8 – Dostawa dań instant (GZ Warszawa -Wesoła)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dań instant (GZ Warszawa -Wesoła) na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6G do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: 28 WOG – Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Wesoła, ul Okuniewska 1, 05-075 Warszawa – Wesoła, woj. mazowieckie
Interne Kennung: D/81/2025 Zadanie nr 8
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6G do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 9 – Dostawa dań instant (ZZ Logistyk IIA Kopytów)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dań instant (ZZ Logistyk IIA Kopytów) na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6H do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: KOPYTÓW ZZ LOGISTYK II A - Magazyn Żywnościowy Kopytów 10, 21-509 Kopytów, woj. lubelskie powiat bialski
Interne Kennung: D/81/2025 Zadanie nr 9
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6H do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.