2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace nemocničního informačního systému Oblastní nemocnice Trutnov a.s.
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka, implementace a uvedení do provozu nových funkcionalit a modernizaci stávajícího nemocničního informačního systému (dále také jen „Modernizace NIS“) v prostředí Oblastní nemocnice Trutnov, a to včetně provedení integračních prací, provedení migrace dat z nahrazovaných systémů, zaškolení, dodání potřebných licencí a zpracování a dodání projektové, technickoprovozní a uživatelské dokumentace a dodávka a rozšíření služeb technické podpory a rozvoje. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v příloze č. 6 Technická specifikace předmětu plnění a Smluvní dokumentaci, jež je součástí zadávací dokumentace jako přílohy č. 3 – Smlouva o modernizaci NIS a přílohy č. 4 – Servisní smlouva. Popis a současný stav stávajícího NIS je uveden v příloze č. 6 Technická specifikace předmětu plnění. Předmětem plnění jsou dále i služby k zajištění celkového životního cyklu NIS v prostředí zadavatele v podobě služeb technické podpory a rozvoje informačního systému. Předmět plnění v podobě služeb technické podpory a rozvoje je blíže specifikován v návrhu Servisní smlouvy, která je přílohou č. 4 zadávací dokumentace. Servisní smlouva bude uzavřena na dobu 5 let od Zahájení rutinního provozu dle Smlouvy o modernizaci NIS.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814400 Klinisches Informationssystem, 48814100 Informationssysteme für Pflegestationen, 48814200 Patientenverwaltungssystem, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka, implementace a uvedení do provozu nových funkcionalit a modernizaci stávajícího nemocničního informačního systému (dále také jen „Modernizace NIS“) v prostředí Oblastní nemocnice Trutnov, a to včetně provedení integračních prací, provedení migrace dat z nahrazovaných systémů, zaškolení, dodání potřebných licencí a zpracování a dodání projektové, technickoprovozní a uživatelské dokumentace a dodávka a rozšíření služeb technické podpory a rozvoje. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v příloze č. 6 Technická specifikace předmětu plnění a Smluvní dokumentaci, jež je součástí zadávací dokumentace jako přílohy č. 3 – Smlouva o modernizaci NIS a přílohy č. 4 – Servisní smlouva. Popis a současný stav stávajícího NIS je uveden v příloze č. 6 Technická specifikace předmětu plnění. Předmětem plnění jsou dále i služby k zajištění celkového životního cyklu NIS v prostředí zadavatele v podobě služeb technické podpory a rozvoje informačního systému. Předmět plnění v podobě služeb technické podpory a rozvoje je blíže specifikován v návrhu Servisní smlouvy, která je přílohou č. 4 této zadávací dokumentace. Servisní smlouva bude uzavřena na dobu 5 let od Zahájení rutinního provozu dle Smlouvy o modernizaci NIS.
Interne Kennung: Modernizace nemocničního informačního systému Oblastní nemocnice Trutnov a.s.