See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i regeneracja segmentów szczotek do oczyszczarek lotniskowych.
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę i regenerację segmentów szczotek do oczyszczarek lotniskowych i będzie udzielane w następujących częściach: CZĘŚĆ A ZAMÓWIENIA – Dostawa fabrycznie nowych listwowych segmentów szczotek wykonanych z tworzywa sztucznego do oczyszczarek lotniskowych. CZĘŚĆ B ZAMÓWIENIA – Wykonanie regeneracji szczotek do oczyszczarek lotniskowych.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/04/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921000 Ausrüstung für die Instandhaltung von Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34960000 Flughafengeräte, 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa fabrycznie nowych listwowych segmentów szczotek wykonanych z tworzywa sztucznego do oczyszczarek lotniskowych.
Beschreibung: 1. Dostawa fabrycznie nowych listwowych segmentów szczotek wykonanych z tworzywa sztucznego do oczyszczarek lotniskowych producenta AEBI Schmidt lub Vammas o całkowitej długości 696 mm, ilość: 11 312 szt. 2. Dostawa fabrycznie nowych listwowych segmentów szczotek wykonanych z tworzywa sztucznego do oczyszczarek lotniskowych producenta AEBI Schmidt TJS 560 rok prod. 2024 o całkowitej długości 696 mm w ilości 5880 szt.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/04/26 - część A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34960000 Flughafengeräte
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie regeneracji szczotek do oczyszczarek lotniskowych.
Beschreibung: 1. Wykonanie regeneracji listwowych segmentów szczotek wykonanych z aluminium z nakładkami z tworzywa sztucznego do oczyszczarek lotniskowych producenta Overaasen o całkowitej długości 1037 mm, ilość: 1.320 szt. 2. Wykonanie regeneracji szczotki walcowej do podciśnieniowej zamiatarki lotniskowej Schmidt AS 990 w ilości 5 szt. 3. Wykonanie regeneracji bocznej szczotki talerzowej do podciśnieniowej zamiatarki lotniskowej Schmidt AS 990. w ilości 10 szt. 4. Wykonanie regeneracji szczotki walcowej do podciśnieniowej zamiatarki lotniskowej Terrajet 9 HS w ilości 5 szt. 5. Wykonanie regeneracji bocznej szczotki talerzowej do podciśnieniowej zamiatarki lotniskowej Terrajet 9 HS w ilości 10 szt.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/04/26 - część B
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen