See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa Zintegrowanego Systemu Informatycznego Wspomagającego Zarządzanie Miastem, obejmująca wykonanie modułów „Ewidencja kadrowa oraz Płace – Nowe konsole obsługi spraw pracowniczych”
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa Zintegrowanego Systemu Informatycznego Wspomagającego Zarządzanie Miastem, obejmująca wykonanie modułów: „Ewidencja kadrowa oraz Płace Nowe konsole obsługi spraw pracowniczych”. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach do: a) wzoru umowy podstawowej, stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ, b) wzoru umowy wykonawczej, stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: ZPb-II.271.39.2026.PP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa Zintegrowanego Systemu Informatycznego Wspomagającego Zarządzanie Miastem, obejmująca wykonanie modułów: „Ewidencja kadrowa oraz Płace - Nowe konsole obsługi spraw pracowniczych”. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach do: a) wzoru umowy podstawowej, stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ, b) wzoru umowy wykonawczej, stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ.