2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zorgverbinder
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is om een sluitende aanpak te ontwikkelen die passende hulp en ondersteuning biedt aan inwoners met onbegrepen of voor de woonomgeving overlast gevend gedrag, waarbij zij (nog) niet bereid of in staat zijn om vrijwillig noodzakelijke hulp te accepteren. Deze groep inwoners wordt vaak aangeduid als "zorgmijders."
Interne Kennung: T123885-Zorgverbinder
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedure voor Sociale & Andere Specifieke diensten met Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI) Artikel 2.38 Aanbestedingswet 2012 Maatschappelijke ondersteuning Aanbesteding Zorgverbinder
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen, 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000