338527-2026 - Ergebnis
Polen – Wetterstationen – Dostawa stacji pogodowej wraz z licencjami na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu - Mokoszynie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa stacji pogodowej wraz z licencjami na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu - Mokoszynie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa stacji pogodowej wraz z 5-letnią licencją na prognozę pogody i planowanie pracy, 5-letnią licencją przewidywania plonu oraz 5-letnią licencją na modele chorobowe dla czterech upraw.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des VerfahrensO udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 i 109 ust. 1 pkt 4-10 ustawy Pzp oraz na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie i art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tzw. ustawy sankcyjnej).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38127000 Wetterstationen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001