2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów reklamowych dla Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów reklamowych dla Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zostały określone w Tomie II – Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) oraz w Tomie III – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ). Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało zrealizowane w terminie maksymalnie 10 dni roboczych, licząc od dnia ostatecznej akceptacji wizualizacji przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego. Przygotowanie wstępnej wizualizacji nie może trwać dłużej niż 2 dni robocze od dnia przekazania przez Zamawiającego materiałów niezbędnych do jej opracowania. W przypadku zgłoszenia przez Zamawiającego uwag lub konieczności wprowadzenia korekt, Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia poprawionej wizualizacji w terminie 1 dnia roboczego od dnia otrzymania uwag. Zamawiający gwarantuje wykupienie minimum 80% wartości brutto umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 178332-2026
Interne Kennung: ICHDZPGM.261.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa materiałów reklamowych
Interne Kennung: Materiały reklamowe