2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce pavilonu G - interiér
Beschreibung: Předmětem plnění je vybavení interiéru pavilonu G přestavěného na víceúčelový kulturní objekt, a to zabudovaným a volně stojícím nábytkem, provedením interiérových obkladů, akustických obkladů a dodávkou a instalací akustických interiérových panelů včetně provedení zkoušek.
Vorherige Bekanntmachung: 243215-2026
Interne Kennung: 250028
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Smluvní strany mohou během plnění dle této smlouvy upravit harmonogram prací, a to v souladu s ustanovením o vyhrazených změnách závazku § 100 zákona o zadávání veřejných zakázek a to za splnění podmínek uvedených ve smlouvě.