338552-2025 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – Przetarg nieograniczony na zakup komputerów przenośnych typu notebook wraz z oprogramowaniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony na zakup komputerów przenośnych typu notebook wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 5 szt. komputerów przenośnych 14" – 15,6” wraz z oprogramowaniem oraz dodatkowymi akcesoriami w postaci zasilacza zewnętrznego i myszy przewodowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup komputerów przenośnych typu notebook wraz z oprogramowaniem
Menge: 5 Stück