2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie wykonywania badań laboratoryjnych
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie wykonywania badań laboratoryjnych dla Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w zakresie szczegółowo wskazanym w załącznikach nr 1 i 3 do SWKO (opis przedmiotu zamówienia i formularz asortymentowo-cenowy)
Interne Kennung: DZ.0610.04.2026 SZ.UCMMiT
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85111810 Blutuntersuchungen, 85111820 Bakteriologische Untersuchungen, 85111820 Bakteriologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZ.0610.04.2026.SZ.UCMMiT
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85111810 Blutuntersuchungen, 85111820 Bakteriologische Untersuchungen, 85146000 Dienstleistungen von Blutbanken
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Udzielający zamówienia zastrzega, że określona w Załączniku nr 3 do SWKO ilość badań, może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego o nie więcej niż 30% i Oferent nie ma prawa do roszczeń odszkodowawczych z tytułu nie wykonania kontraktu w określonym umową zakresie.