See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení vozidel SHMB 2026
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka nových vozidel (není-li v Technické specifikaci uvedeno jinak). Veřejná zakázka je rozdělena na 5 částí. Dodavatelé jsou oprávněni podat nabídku na jednu, několik nebo všechny části veřejné zakázky. Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v přílohách zadávací dokumentace. 1. část veřejné zakázky: „Nákladní vozidlo N2 s kontejnerovou nástavbou a dodávka 2 kusů kontejnerů“ 2. část veřejné zakázky: „Minirýpadlo“ 3. část veřejné zakázky: „Zametací čistící vůz“ 4. část veřejné zakázky: „Dodávka“ 5. část veřejné zakázky: „Uzavřené výklopné kontejnery na zeminu“
Interne Kennung: N006/26/V00003387
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 34142300 Muldenkipper, 34144430 Kehrfahrzeuge, 34136000 Lieferwagen, 34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Uzavřené výklopné kontejnery na zeminu
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka nových uzavřených výklopných kontejnerů. Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 5. část VZ: Uzavřené výklopné kontejnery na zeminu
Haupteinstufung (cpv): 34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke
Los: LOT-0004
Titel: Dodávka
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka nového nebo předváděcího vozidla. Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 4. část veřejné zakázky: Dodávka
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
Los: LOT-0003
Titel: Zametací čistící vůz
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka nového vozidla. Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 3. část VZ: Zametací čistící vůz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
Los: LOT-0001
Titel: Nákladní vozidlo N2 s kontejnerovou nástavbou a dodávka 2 kusů kontejnerů
Interne Kennung: 1. část VZ: Nákladní vozidlo N2 s kontejnerovou nástavbou a dodávka 2 kusů kontejnerů
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Los: LOT-0002
Titel: Minirýpadlo
Interne Kennung: 2. část VZ: Minirýpadlo