See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Studieopdracht Izegem, Meensesteenweg-Fietspadenproject
Beschreibung: De opdracht betreft het ontwerp van een riolering- en wegenisproject (R&W), opvolging, veiligheidscoördinatie en de opmaak van proefverslagen, zoals verder beschreven in hoofdstukken 2 en 3 van dit bestek. Naar gelang de timing van opname op een kwartaalprogramma of met gemeentelijke tussenkomst in de riolering, kan Fluvius op moment van aanbesteden zich nog niet voor de opmaak van het ontwerp engageren. Vandaar dat de opdracht een vast gedeelte en voorwaardelijk gedeelten bevat. Gelieve rekening te houden met volgende aspecten: - Het project dient hydraulisch berekend te worden in ICM. - Het betreft een project dat in combinatie staat met de aanleg van een Aquafin-collector, waarbij Aquafin voor hun aandeel het studiebureau zelf zal aanstellen. Dit wil zeggen dat het ereloon voor de coördinatie met het studiebureau, aangesteld door Aquafin, in de opgegeven coëfficiënt moet zitten. Hier kunnen geen extra kosten voor in rekening gebracht worden. - Het opmaken van de projectnota zal a.h.v. een forfaitair bedrag afgerekend worden conform het inschrijvingsformulier.
Interne Kennung: R/006177
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: R/006177 - 1
Interne Kennung: 1