2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky a pokládka podlahové krytiny pro tram a bus
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky podlahové krytiny do tramvají, autobusů a trolejbusů, včetně její pokládky. Předmět plnění této veřejné zakázky je podrobněji specifikován v závazném návrhu rámcové dohody, který tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace (dále jen „Smlouva“). Zadavatel upozorňuje dodavatele na skutečnost, že zadávací dokumentace je souhrnem požadavků zadavatele a nikoli konečným souhrnem veškerých požadavků vyplývajících z obecně platných norem. Dodavatel se tak musí při zpracování své nabídky vždy řídit nejen požadavky obsaženými v zadávací dokumentaci, ale též ustanoveními příslušných zákonů, vyhlášek a ostatních závazných norem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44112200 Fußbodenbeläge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávky a pokládka podlahové krytiny pro tram a bus
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 a § 222 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje následující vyhrazenou změnu závazku: Zadavatel si vyhrazuje právo změny závazku ze Smlouvy spočívající ve sjednání mechanismu aktualizace jednotkových cen, podrobně popsaného v čl. 4.2 – 4.7 Smlouvy, tvořící přílohu č. 2 této zadávací dokumentace. Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 2 a § 222 odst. 10 ZZVZ vyhrazuje následující vyhrazenou změnu závazku: Změna dodavatele Pro účely tohoto ustanovení zadávacích podmínek se dodavatelem rozumí subjekt či subjekty, s nimiž zadavatel uzavřel Smlouvu na plnění veřejné zakázky. Změna dodavatele v případě ukončení Smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem Zadavatel si dle § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění Smlouvy, a to v případě, že Smlouva bude ukončena některým z dále uvedených způsobů: 1) odstoupením zadavatele od Smlouvy či její výpovědi pro porušení či porušování práv a povinností druhé smluvní strany z důvodu vymezených ve Smlouvě či v právních předpisech, 2) odstoupením od Smlouvy nebo její výpovědí z důvodů dle § 223 ZZVZ, 3) zánikem dodavatele bez právního nástupce, 4) v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ, pokud zbývající dodavatelé nepřevezmou práva a povinnosti ze Smlouvy v plném rozsahu. Více informací viz ZD.