338637-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Jednoetapowy, realizacyjny, ograniczony konkursu na koncepcję architektoniczno-urbanistyczną Szkoły Podstawowej w Modlniczce
Wettbewerbsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jednoetapowy, realizacyjny, ograniczony konkursu na koncepcję architektoniczno-urbanistyczną Szkoły Podstawowej w Modlniczce
Beschreibung: Konkurs prowadzony jest w procedurze konkursu ograniczonego i jednoetapowego, zgodnie z art. 329 i art. 339 Ustawy. Etap Kwalifikacyjny: a) Podmioty zainteresowane udziałem w Konkursie, w odpowiedzi na ogłoszenie o Konkursie, składają wnioski o dopuszczenie do udziału w Konkursie, zgodnie z postanowieniami Rozdziału III Regulaminu, w terminie określonym w Harmonogramie Konkursu. b) Organizator dopuszcza do udziału w Konkursie i zaprasza do składania Prac konkursowych Uczestników konkursu spełniających określone przez Organizatora obiektywne warunki udziału w Konkursie i wymagania określone w Rozdziale III Regulaminu. Etap prac konkursowych: a) Składanie Prac konkursowych przez Uczestników konkursu zaproszonych do ich składania, w terminie określonym w Harmonogramie konkursu. Zakres rzeczowy, forma opracowania oraz sposób prezentacji Prac konkursowych zostały określone w Rozdziale IV Regulaminu. b) Ocena zanonimizowanych Prac konkursowych przez Sąd Konkursowy na podstawie kryteriów określonych w Rozdziale V Regulaminu oraz wybór najlepszej Pracy konkursowej (I Nagroda) i przyznanie pozostałych Nagród, zgodnie z postanowieniami Rozdziału VI Regulaminu. c) Zatwierdzenie przez Kierownika Zamawiającego rozstrzygnięcia Konkursu albo jego unieważnienia i oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu. Zawiadomienie o wynikach Konkursu zostanie przekazane równocześnie do Uczestników konkursu wraz z otrzymanymi ocenami, z podaniem imion i nazwisk oraz miejsca zamieszkania albo firm oraz siedzib lub miejsc prowadzonej działalności gospodarczej autora wybranej Pracy konkursowej albo autorów wybranych Prac konkursowych. d) Uprawomocnienie się wyniku Konkursu.
Interne Kennung: 1074
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Konkurs jest konkursem jednoetapowym, ograniczonym i realizacyjnym, tzn. w którym Nagrodami są Nagrody pieniężne oraz zaproszenie Uczestnika konkursu wybranej Pracy konkursowej do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki, w celu wykonania przedmiotu zamówienia na podstawie Pracy konkursowej. Celem Konkursu jest uzyskanie najlepszej pod względem architektonicznym, przestrzennym i funkcjonalno-użytkowym koncepcji architektoniczno-urbanistycznej Szkoły Podstawowej w Modlniczce Szczegółowy opis przedmiotu konkursu znajduje się w załączniku M01 do niniejszego Regulaminu Konkursu, obszar opracowania konkursowego wskazany jest w załączniku M03 do Regulaminu.