2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA I MONTAŻ MOBILNEGO WĘZŁA BETONIARSKIEGO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego mobilnego węzła betoniarskiego o wydajności min. 25 m3/godz. wibrowanego betonu w wersji szybko-przestawnej z systemem recyklingu betonu i wyposażeniem dodatkowym. 2. Uwaga: Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia należy wykonać w następujący sposób: 1) Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć nowy mobilny węzeł betoniarski, 2) Zamawiający przeznaczy do montażu swój personel (pracowników) - w związku z czym Wykonawca do oferty nie będzie wliczał kosztu montażu (roboczogodzin), 3) Wykonawca będzie nadzorował prace montażowe przy pomocy własnego personelu ( koszt nadzoru prac montażowych należy wliczyć do oferty). Urządzenia, o których mowa powyżej muszą zapewnić uzyskanie odpowiedniej mieszaniny poprzez połą-czenie kilku frakcji kruszyw z innymi składnikami (takimi jak cement) w odpowiedniej proporcji dla otrzy-mania finalnego produktu oraz umożliwić odzysk kruszywa i wody płuczkowej z niewykorzystanego nie-związanego betonu, które można będzie ponownie wykorzystać w produkcji. Urządzenie musi posiadać certyfikat CE i umożliwiać spełnianie norm produkcji betonu według normy EN-206-1 lub równoważnej. 2. Dostawa i montaż przedmiotu zamówienia wykonywana będzie w ramach realizacji zadnia inwestycyjnego pn.: „Budowa wytwórni betonu towarowego o wydajności 25m3/h”, na podstawie dokumentacji stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ
Interne Kennung: PERIG ZP/01/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42641300 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Beton, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke, 44613110 Silos, 43413000 Beton- oder Mörtelmischer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego mobilnego węzła betoniarskiego o wydajności min. 25 m3/godz. wibrowanego betonu w wersji szybko-przestawnej z systemem recyklingu betonu i wyposażeniem dodatkowym. 2. Uwaga: Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia należy wykonać w następujący sposób: 1) Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć nowy mobilny węzeł betoniarski, 2) Zamawiający przeznaczy do montażu swój personel (pracowników) - w związku z czym Wykonawca do oferty nie będzie wliczał kosztu montażu (roboczogodzin), 3) Wykonawca będzie nadzorował prace montażowe przy pomocy własnego personelu ( koszt nadzoru prac montażowych należy wliczyć do oferty). Urządzenia, o których mowa powyżej muszą zapewnić uzyskanie odpowiedniej mieszaniny poprzez połą-czenie kilku frakcji kruszyw z innymi składnikami (takimi jak cement) w odpowiedniej proporcji dla otrzy-mania finalnego produktu oraz umożliwić odzysk kruszywa i wody płuczkowej z niewykorzystanego nie-związanego betonu, które można będzie ponownie wykorzystać w produkcji. Urządzenie musi posiadać certyfikat CE i umożliwiać spełnianie norm produkcji betonu według normy EN-206-1 lub równoważnej. 2. Dostawa i montaż przedmiotu zamówienia wykonywana będzie w ramach realizacji zadnia inwestycyjnego pn.: „Budowa wytwórni betonu towarowego o wydajności 25m3/h”, na podstawie dokumentacji stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44613110 Silos, 43413000 Beton- oder Mörtelmischer, 42641300 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Beton, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke