See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu oraz licencji IT w celu realizacji projektu pn. Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych w podziale na 4 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu oraz licencji IT w celu realizacji projektu pn. Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych w podziale na 4 części. Przedsięwzięcie realizowane w ramach umowy o dofinansowanie Nr KPOD.07.03-IP.10-0357/25/KPO/1067/2026/47 z dnia 16.01.2026 r. o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia, zawarta między SP ZOZ MSWiA w Lublinie, a Skarbem Państwa reprezentowanym przez Ministra Zdrowia. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 5a, 5b, 5c, 5d do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (parametry techniczne wymagane). Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Dla Części I - Zakup zestawów komputerowych: 1) Dostawę stacji roboczych (komputery typu All in One) wraz z oprogramowaniem (system operacyjny, pakiet biurowy) oraz gwarancją (36 miesięcy) – 150 sztuk; 2) Dostawę stacji roboczych (Komputer z przeznaczeniem do systemu monitorowania środowiska IT) wraz z oprogramowaniem (system operacyjny) oraz gwarancją (36 miesięcy) – 1 sztuka; 3) Dostawę monitorów do systemu monitorowania środowiska IT wraz z gwarancją (36 miesięcy) – 3 sztuki; 4) Dostawę napędów zewnętrznych CD/DVD wraz z gwarancją (24 miesiące) – 50 sztuk. Dla Części II - Zakup licencji na serwerowe systemy operacyjne: 1) Dostawę licencji na serwerowe systemy operacyjne Microsoft Windows Server 2025 Standard – 10 sztuk (pakiety-16 core); 2) Dostawę licencji User CAL 2025 (Client Access License) – 200 sztuk. Dla Części III - Zakup serwera do testowania kopii bezpieczeństwa oraz awaryjnego odtwarzania środowiska: Dostawę wraz z gwarancją (36 miesięcy) serwera do testowania kopii bezpieczeństwa oraz awaryjnego odtwarzania środowiska – 1 sztuka. Dla Części IV - Zakup klastra 2 szt. macierzy dyskowych: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wraz z wdrożeniem, migracją danych i gwarancją (36 miesięcy) macierzy dyskowych dla potrzeby budowy klastra wysokiej dostępności – 2 sztuki. Zakres prac obejmuje w szczególności: 1) wykonanie analizy przedwdrożeniowej, 2) dostawę, instalację i konfigurację urządzeń, 3) bezprzerwową migrację obecnych zasobów dyskowych Zamawiającego na nowy klaster zbudowany z dostarczonych macierzy, 4) testy, odbiory, 5) szkolenie użytkowników, 6) dostawę dokumentacji powykonawczej.
Vorherige Bekanntmachung: 194459-2026
Interne Kennung: ZP/6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48316000 Präsentationssoftwarepaket, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Zakup zestawów komputerowych
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) Dostawę stacji roboczych (komputery typu All in One) wraz z oprogramowaniem (system operacyjny, pakiet biurowy) oraz gwarancją (36 miesięcy) – 150 sztuk; 2) Dostawę stacji roboczych (Komputer z przeznaczeniem do systemu monitorowania środowiska IT) wraz z oprogramowaniem (system operacyjny) oraz gwarancją (36 miesięcy) – 1 sztuka; 3) Dostawę monitorów do systemu monitorowania środowiska IT wraz z gwarancją (36 miesięcy) – 3 sztuki; 4) Dostawę napędów zewnętrznych CD/DVD wraz z gwarancją (24 miesiące) – 50 sztuk.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48316000 Präsentationssoftwarepaket, 48317000 Textverarbeitungssoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Zakup licencji na serwerowe systemy operacyjne
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) Dostawę licencji na serwerowe systemy operacyjne Microsoft Windows Server 2025 Standard – 10 sztuk (pakiety-16 core); 2) Dostawę licencji User CAL 2025 (Client Access License) – 200 sztuk.
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Zakup serwera do testowania kopii bezpieczeństwa oraz awaryjnego odtwarzania środowiska
Beschreibung: Dostawa wraz z gwarancją (36 miesięcy) serwera do testowania kopii bezpieczeństwa oraz awaryjnego odtwarzania środowiska – 1 sztuka.
Interne Kennung: Część III
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Zakup klastra 2 szt. macierzy dyskowych
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wraz z wdrożeniem, migracją danych i gwarancją (36 miesięcy) macierzy dyskowych dla potrzeby budowy klastra wysokiej dostępności – 2 sztuki. Zakres prac obejmuje w szczególności: 1) wykonanie analizy przedwdrożeniowej, 2) dostawę, instalację i konfigurację urządzeń, 3) bezprzerwową migrację obecnych zasobów dyskowych Zamawiającego na nowy klaster zbudowany z dostarczonych macierzy, 4) testy, odbiory, 5) szkolenie użytkowników, 6) dostawę dokumentacji powykonawczej.
Interne Kennung: Część IV
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung