2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst onderhoud Wadi's en buffers, gemeente Horst aan de Maas
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Uitmaaien en ruimen van wadi's en buffers; b. Maaien en ruimen van ruw gras / bermen; c. Bijmaaien rond obstakels en bomen; d. Onderhouden beplantingen; e. Treffen van verkeersmaatregelen. Zie bestek.
Interne Kennung: 2025-HOR-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud wadi's en buffers, in de gemeente Horst aan de Maas
Beschreibung: Zie bestek. Zie bestek.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie op verlenging