2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja, konfiguracja i wdrożenie 4 szt. switchy FC wraz z oprogramowaniem na potrzeby rozbudowy ośrodków przetwarzania danych MRPiPS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, konfiguracja i wdrożenie 4 szt. switchy FC wraz z oprogramowaniem na potrzeby rozbudowy ośrodków przetwarzania danych MRPiPS 2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają: Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) stanowiące załącznik nr 2 do SWZ wraz z załącznikami, w szczególności Specyfikacja Techniczna, stanowiąca załącznik nr 1 do PPU 3.Na podstawie art. 16b ust. 2 ustawy Zamawiający określa, że oferowane switche pochodzące z państw trzecich niebędących stronami porozumień WTO w sprawie zamówień rządowych (GPA), ani innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, nie są dopuszczone w niniejszym postępowaniu
Interne Kennung: BDG-V.2711.12.2026.KB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Numeracja zgodna z Specyfikacją Warunków Zamówienia, dalej zwaną SWZ, dostępną na platformie zakupowej pod adresem: https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/pn/zamowienia-mrpips/demand/289927/notice/public/details 2.1. Przekazanie dokumentów elektronicznych, w tym ofert oraz oświadczeń, o których mowa w art. 125 ust. 1 oraz ust. 2 ustawy, tj. Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej zwanego JEDZ) następuje za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z wymogami określonymi w „rozporządzeniu w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji”. Środkiem komunikacji elektronicznej, służącym złożeniu przez wykonawcę oferty wraz z załącznikami, JEDZ oraz oświadczeń i dokumentów składanych w postępowaniu jest Platforma dostępna pod adresem https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/ 2.2. Ofertę oraz JEDZ składa się w formie elektronicznej tj. dokumentu podpisanego za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego, natomiast inne dokumenty składa się w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym – przez osobę uprawnioną, o której mowa w pkt 1.1 ppkt 3 SWZ. Oświadczenia podmiotów składających ofertę wspólnie oraz podmiotów, na zasobach których wykonawca polega, składane na formularzu JEDZ powinny zostać złożone w formie elektronicznej, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, przez każdego z nich w zakresie w jakim potwierdzają okoliczności, o których mowa powyżej. 2.3. Złożenie oferty odbywa się poprzez: 2.3.1. dodanie w sekcji "Przygotowanie oferty", w podsekcji "Dokumenty do oferty" i wybranie docelowych plików, które mają zostać wczytane poprzez wybranie polecenia "Przeciągnij tutaj lub Wybierz plik z dysku", wskazanych w pkt 2.3.2 SWZ - podpisanych kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby uprawnione. 2.3.2. załączenie na Platformie następujących oświadczeń i dokumentów w postaci plików (w sekcji "Przygotowanie oferty", w podsekcji "Dokumenty do oferty", dodaje się załączniki poprzez wybranie polecenia "Przeciągnij tutaj lub Wybierz plik z dysku” oraz wybranie docelowego pliku, który ma zostać wczytany): 2.3.2.1. druku Formularza Ofertowego (FO), którego wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ; UWAGA! - w przypadku złożenia oferty na innym formularzu niż załącznik nr 1 do SWZ, powinien on zawierać wszystkie niezbędne informacje wymagane w tym załączniku; - FO nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy; - brak złożenia FO lub złożenie FO niezawierającego wszystkich wymaganych przez zamawiającego informacji, spowoduje odrzucenie oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy. 2.3.2.2. oryginału dokumentu potwierdzającego wniesienie wadium w innej formie niż w pieniądzu – dokument potwierdzający wniesienie wadium musi zostać załączony do oferty na Platformie w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/ upoważnione do reprezentowania wystawcy dokumentu (gwaranta), w formie dopuszczalnej zgodnie z art. 97 ust. 7 ustawy. 2.3.2.3. oryginału JEDZ w postaci dokumentu elektronicznego – szczegółowe zasady wypełniania JEDZ zostały określone w pkt. 2.4 i w pkt 8.1-8.6 SWZ; 2.3.2.4. dokumentu (np. pełnomocnictwa) potwierdzającego, że oferta została złożona przez osobę upoważnioną do reprezentowania wykonawcy (forma pełnomocnictwa została wskazana w pkt 1.1 ppkt 3 SWZ) – w przypadku, gdy oferta została podpisana przez inną osobę niż umocowaną w dokumencie rejestrowym wykonawcy; 2.3.2.5. zobowiązania podmiotu trzeciego – o którym mowa w pkt 7.4. i 7.6. SWZ – jeżeli wykonawca polega na zasobach lub sytuacji podmiotu trzeciego; 2.3.2.6. przedmiotowego środka dowodowego, w postaci: a) Specyfikacji Technicznej (ST) oferowanych urządzeń – sporządzonej wg wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do Projektowanych Postanowień Umowy (załącznik nr 2 do SWZ). Specyfikacja techniczna służy do oceny spełnienia zgodności oferowanych urządzeń z wymaganymi parametrami technicznymi, które są zawarte kolumnie „Opis wymagań minimalnych” (w załączniku nr 1 do PPU). W ST należy wskazać nazwę i model oferowanych urządzeń oraz Wypełnić kolumnę „Deklaracja zgodności z opisem wymagań minimalnych”. b) Oświadczenie, że zaoferowane w ramach przedmiotu zamówienia switche, pochodzą z państw członkowskich Unii Europejskiej lub innych niż państwa będące stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub z państw objętych umowami międzynarodowymi w sprawie zamówień publicznych, zapewniającymi równy i wzajemny dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejską. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 10 do SWZ. Uwaga! Zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy, w przypadku, gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 2.3.2.7. w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o których mowa w pkt 1.3.1 SWZ: a) pełnomocnictwa, o którym mowa w pkt 1.3.1 ppkt 2 SWZ; b) oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego wynika, które dostawy/usługi wykonają poszczególni wykonawcy – w przypadku, gdy w odniesieniu do warunku udziału określonego w pkt 7.1.6.4 SWZ wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia polegają na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają dostawy/usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 9 do SWZ. Wszystkie aspekty procedury znajdują się na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem: https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/pn/zamowienia-mrpips/demand/289927/notice/public/details
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, konfiguracja i wdrożenie 4 szt. switchy FC wraz z oprogramowaniem na potrzeby rozbudowy ośrodków przetwarzania danych MRPiPS. 3.2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają: Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) stanowiące załącznik nr 2 do SWZ wraz z załącznikami, w szczególności Specyfikacja Techniczna, stanowiąca załącznik nr 1 do PPU. 3.3. Na podstawie art. 16b ust. 2 ustawy Zamawiający określa, że oferowane switche pochodzące z państw trzecich niebędących stronami porozumień WTO w sprawie zamówień rządowych (GPA), ani innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, nie są dopuszczone w niniejszym postępowaniu.