338771-2026 - Wettbewerb
Polen – Angiografie-Ausstattung – FDZP.226.16.2026 Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego jednorazowego uzytku dla PRACOWNI HEMODYNAMIKI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFDZP.226.16.2026 Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego jednorazowego uzytku dla PRACOWNI HEMODYNAMIKI
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla PRACOWNI HEMODYNAMIKI. Opis i charakterystyka przedmiotu zamówienia zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 1A do SWZ. Postępowanie zostało podzielone na 23 części nazwane przez Zamawiającego pakietami. Potencjalny Wykonawca może złożyć ofertę do jednej, do kilku lub do wszystkich części przedmiotu zamówienia. Zamawiający wyodrębnił wszystkie istotne elementy przedmiotu zamówienia przez określenie pewnych norm jakościowych i doprecyzowanie również szczegółowo opis warunki, miejsce i czas dostawy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Zestawy do elektrofizjologii
BeschreibungZestawy do elektrofizjologii
Haupteinstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - Cewniki prowadzące do angioplastyki
BeschreibungCewniki prowadzące do angioplastyki
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - Zestaw do oceny istotności zmian granicznych i mikrokrążenia.
BeschreibungZestaw do oceny istotności zmian granicznych i mikrokrążenia.
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 - System do litotrypsji wewnątrznaczyniowej
BeschreibungSystem do litotrypsji wewnątrznaczyniowej
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 - Stentgrafty wieńcowe.
BeschreibungStentgrafty wieńcowe.
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 - Zestaw do PTCA bocznych i małych, krętych naczyń
BeschreibungZestaw do PTCA bocznych i małych, krętych naczyń
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7- Zestaw do PTCA z dostępu promieniowego.
BeschreibungZestaw do PTCA z dostępu promieniowego.
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8 - Drobny sprzęt.
BeschreibungDrobny sprzęt.
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9 -Balony do kontrapulsacji.
BeschreibungBalony do kontrapulsacji.
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10 -Elektrody do stymulacji czasowej.
BeschreibungElektrody do stymulacji czasowej.
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11 - Jałowy zestaw fartuchów, serwet i chust do zabiegów inwazyjnych (koronarografia, PCI) oraz do implantacji i stymulatorów.
BeschreibungJałowy zestaw fartuchów, serwet i chust do zabiegów inwazyjnych (koronarografia, PCI) oraz do implantacji i stymulatorów.
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12 - Kolec do oszczędzania kontrastu i płynów infuzyjnych oraz dren do kontrastu.
BeschreibungKolec do oszczędzania kontrastu i płynów infuzyjnych oraz dren do kontrastu.
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13 - Balony tnące
BeschreibungBalony tnące
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14 - Sondy IVUS oraz FFR kompatybilne z aparatem Polaris Multi
BeschreibungSondy IVUS oraz FFR kompatybilne z aparatem Polaris Multi
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15 - Zestaw do PTCA w ostrych zespołach wieńcowych
BeschreibungZestaw do PTCA w ostrych zespołach wieńcowych
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16 - Zestawy do zabiegów planowanej angioplastyki wieńcowej
BeschreibungZestawy do zabiegów planowanej angioplastyki wieńcowej
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17 - Zestaw do zabiegów angioplastyki zmian trudnych, krętych, długich i zwapniałych
BeschreibungZestaw do zabiegów angioplastyki zmian trudnych, krętych, długich i zwapniałych
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18 - Stenty cienkościenne.
BeschreibungStenty cienkościenne.
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 19 -Koszulki naczyniowe zbrojone
BeschreibungKoszulki naczyniowe zbrojone
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 20 - Drobny sprzęt do PTCA
BeschreibungDrobny sprzęt do PTCA
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 21 - Zestaw do aterektomii rotacyjnej ROTAPro
BeschreibungZestaw do aterektomii rotacyjnej ROTAPro
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22 - Stenty i balony do leczenia restenozy
BeschreibungStenty i balony do leczenia restenozy
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 23 - Stenty do bifurkacji cienkościenne, balony pokryte lekiem
BeschreibungStenty do bifurkacji cienkościenne, balony pokryte lekiem