2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Annopol”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości Gminy Annopol, na których zamieszkują mieszkańcy, ich dostarczenia do wskazanej przez siebie Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych (IPOK) oraz odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów pochodzących z Punktu Selektywnego Zbiórki Odpadów Komunalnych w Annopolu. W okresie od 1.07.2026 r. do 30.06.2028 r., według zasad ustalonych w uchwałach Rady Miejskiej w Annopolu. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte zostało w dokumencie pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)”, stanowiącym zał. nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.1.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości Gminy Annopol, na których zamieszkują mieszkańcy, ich dostarczenia do wskazanej przez siebie Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych (IPOK) oraz odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów pochodzących z Punktu Selektywnego Zbiórki Odpadów Komunalnych w Annopolu. W okresie od 1.07.2026 r. do 30.06.2028 r., według zasad ustalonych w uchwałach Rady Miejskiej w Annopolu spełnienia świadczenia w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte zostało w dokumencie pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)”, stanowiącym zał. nr 9 do SWZ.