2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provozování dráhy, drážní dopravy a vykládky paliva na vlečce Teplárny Olomouc
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provozování dráhy, drážní dopravy a realizace vykládky paliva, údržby, prohlídek a revizí vlečky společnosti Veolia Energie ČR, a.s., Region Morava, Teplárna Olomouc a provádění vlečkového provozu v rámci styku s celostátní dráhou.
Interne Kennung: 2308-0008-2A
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60200000 Schienentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001