338811-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa dylówek na terenie leśnictw Koszarawa Cicha, Kiełbasów, Korbielów, Kocierz Rychwałdzki, Kocierz Moszczanicki, Ślemień.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa dylówek na terenie leśnictw Koszarawa Cicha, Kiełbasów, Korbielów, Kocierz Rychwałdzki, Kocierz Moszczanicki, Ślemień.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie dylówek w leśnictwach Koszarawa Cicha, Kiełbasów, Korbielów, Kocierz Rychwałdzki, Kocierz Moszczanicki, Ślemień.
Interne KennungS.270.8.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelBudowa dylówek na terenie leśnictwa Koszarawa Cicha.
BeschreibungCałkowita długość dylówek w leśnictwie Koszarawa Cicha, na terenie miejscowości Koszarawa oraz Pewel Wielka wynosi 2025,00 m i będzie wykonana w 21 odcinkach: 1) długość 372,00 m /10 fragmentów/ / oddz. 27d,28c w Koszarawie nr ewid.: 7820/38, 7820/39 2) długość 266,00 m w Koszarawie oddz. 18a w obszarze działek o nr ewid.: 9102/85 3) długość 337,00 m w Pewli Wielkiej oddz. 9b 4) długość 185,00 m w Pewli Wielkiej oddz. 9c 5) długość 155+115,00 m w Pewli Wielkiej oddz. 10a 6) długość 304,00+80,00 m w Pewli Wielkiej oddz. 11a 7) długość 266,00 m w Pewli Wielkiej oddz.18a 8) długość 44,00+35,00 m w Pewli Wielkiej oddz. 16i 9) długość 28,00 m w Pewli Wielkiej oddz. 16i 10) długość 104,00 m w Pewli Wielkiej oddz. 8c Całkowita długość dylówek w Leśnictwie Koszarawa Cicha, na terenie miejscowości Hucisko wyniesie 1473 m i będzie wykonana w pięciu odcinkach: 1) długość 66 m w oddziale 6a, w obszarze działki o nr ewid.: 1529/47 2) długość 157 m w obszarze działki o nr ewid.: 1529/9 3) długość 211 m w oddziale 8a, w obszarze działki o nr ewid.: 1529/7 4) długość 699 m w oddziałach 13c, 13d, 14a, 14b, 14c i 14d, w obszarze działek o nr ewid.: 1454/35 i 1454/47 5) długość 340 m w oddziale 15b w obszarze działki o nr ewid.: 1454/33 Projektowana nośność dróg: 110 kN/oś, Projektowana prędkość 30 km/h, Projektowana szerokość jezdni: 3,20 m Konstrukcję nośną dylówki stanowią belki podłużne z drewna iglastego (świerk, jodła, sosna, modrzew) okrągłego niekorowanego o średnicy „średniej” 18 cm, zakotwione w gruncie rodzimym. W celu stabilizacji nawierzchni z drewna okrągłego w odległościach co 5,0 m zaprojektowano belki poprzeczne średnica średnia 18 cm, długości 4,5 m obite palikami o średnicy 5 cm i długości 80 cm obustronnie. Uwaga: - Zamawiający dopuszcza, aby do budowy dylówek zostało użyte drewno sosnowe w ilości nie większej niż 50% w danej części zamówienia. - Zamawiający zastrzega, że w danym odcinku dylówki może być zamontowany jeden gatunek drewna iglastego.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelBudowa dylówek na terenie leśnictwa Kiełbasów.
BeschreibungCałkowita długość dylówek w Leśnictwie Kiełbasów, na terenie miejscowości Świnna wyniesie 424,00 m i będzie wykonana w jednym odcinku: długość 424 m, w oddziałach 490A obszarze działki o nr ewid.: 4604 Projektowana nośność dróg: 110 kN/oś, Projektowana prędkość 30 km/h, Projektowana szerokość jezdni: 3,20 m Konstrukcję nośną dylówki stanowią belki podłużne z drewna iglastego (świerk, jodła, sosna, modrzew) okrągłego niekorowanego o średnicy „średniej” 18 cm, zakotwione w gruncie rodzimym. W celu stabilizacji nawierzchni z drewna okrągłego w odległościach co 5,0 m zaprojektowano belki poprzeczne średnica średnia 18 cm, długości 4,5 m obite palikami o średnicy 5 cm i długości 80 cm obustronnie. Uwaga: Zamawiający zastrzega, że w danym odcinku dylówki może być zamontowany jeden gatunek drewna iglastego.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelBudowa dylówek na terenie leśnictwa Korbielów.
BeschreibungCałkowita długość dylówek w Leśnictwie Korbielów, na terenie miejscowości Korbielów wyniesie 1145,00 m i będzie wykonana w kilku odcinkach: 1) długość 995 m /202+477+316/ w obszarze działek o nr ewid.: 8045,8046 2) długość 150 m, w obszarze działki o nr ewid.: 8025/1 Projektowana nośność dróg: 110 kN/oś, Projektowana prędkość 30 km/h, Projektowana szerokość jezdni: 3,20 m Konstrukcję nośną dylówki stanowią belki podłużne z drewna iglastego (świerk, jodła, sosna, modrzew) okrągłego niekorowanego o średnicy „średniej” 18 cm, zakotwione w gruncie rodzimym. Na wyprofilowanym i zagęszczonym podłożu gruntowym układa się poprzeczne belki - pokład z wałków niekorowanych o średnicy średniej 18 cm, długości 3,2 m jedna obok drugiej. W celu stabilizacji nawierzchni z drewna okrągłego w odległościach co 5,0 m. zaprojektowano belki poprzeczne średnica średnia 18 cm, długości 4,5 m obite palikami o średnicy 5 cm i długości 80 cm obustronnie. Uwaga: - Zamawiający dopuszcza, aby do budowy dylówek zostało użyte drewno sosnowe w ilości nie większej niż 50%w danej części zamówienia. - Zamawiający zastrzega, że w danym odcinku dylówki może być zamontowany jeden gatunek drewna iglastego.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelBudowa dylówek na terenie leśnictwa Kocierz Rychwałdzki.
Beschreibung1) Całkowita długość dylówek w Leśnictwie Kocierz Rychwałdzki, na terenie miejscowości Kocierz Rychwałdzki wyniesie 465,00m i będzie wykonana w 12 -tu odcinkach długość 465 m /19+22+23+60+10+41+20+30+160+40+20+20/ w oddziałach 370B, 368B, 364D, 323C, 316C, 315A, 315B, 312C w obszarze działek o nr ewid.: 1874, 1876, 1880, 1883, 1811/3, 1827, 1828, 1886 2) Całkowita długość dylówek w byłym leśnictwie Zakocierz na terenie miejscowości Ślemień i Kocierz Rychwałdzki wyniesie 843,00 m i będzie wykonana w ośmiu odcinkach: a) długość 75 m, w oddziałach 359a w obszarze działki o nr ewid.: 1890 w Kocierzu Rychwałdzkim. b) długość 768 m /80+65+145+142+62+20+254/, w pozostałych oddziałach w miejscowości Ślemień w obszarze działek o nr ewid.: 5071/1, 5060, 5075/1,5063 Projektowana nośność dróg: 110 kN/oś, Projektowana prędkość 30 km/h, Projektowana szerokość jezdni: 3,20 m Konstrukcję nośną dylówki stanowią belki podłużne z drewna iglastego (świerk, jodła, sosna, modrzew) okrągłego niekorowanego o średnicy „średniej” 18 cm, zakotwione w gruncie rodzimym. Na wyprofilowanym i zagęszczonym podłożu gruntowym układa się poprzeczne belki - pokład z wałków niekorowanych o średnicy średniej 18 cm, długości 3,2 m jedna obok drugiej. W celu stabilizacji nawierzchni z drewna okrągłego w odległościach co 5,0 m. zaprojektowano belki poprzeczne średnica średnia 18 cm, długości 4,5 m obite palikami o średnicy 5 cm i długości 80 cm obustronnie. Uwaga: - Zamawiający dopuszcza, aby do budowy dylówek zostało użyte drewno sosnowe w ilości nie większej niż 50%w danej części zamówienia. - Zamawiający zastrzega, że w danym odcinku dylówki może być zamontowany jeden gatunek drewna iglastego.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelBudowa dylówek na terenie leśnictwa Kocierz Moszczanicki.
BeschreibungCałkowita długość dylówek w Leśnictwie Kocierz Moszczanicki, na terenie miejscowości Kocierz Moszczanicki wyniesie 40,00 m i będzie wykonana w jednym odcinku o długość 40 m, w oddziałach 331c w obszarze działki o nr ewid.: 1554/1 Projektowana nośność dróg: 110 kN/oś, Projektowana prędkość 30 km/h, Projektowana szerokość jezdni: 3,20 m Konstrukcję nośną dylówki stanowią belki podłużne z drewna iglastego (świerk, jodła, sosna, modrzew) okrągłego niekorowanego o średnicy „średniej” 18 cm, zakotwione w gruncie rodzimym. Na wyprofilowanym i zagęszczonym podłożu gruntowym układa się poprzeczne belki - pokład z wałków niekorowanych o średnicy średniej 18 cm, długości 3,2 m jedna obok drugiej. W celu stabilizacji nawierzchni z drewna okrągłego w odległościach co 5,0 m. zaprojektowano belki poprzeczne średnica średnia 18 cm, długości 4,5 m obite palikami o średnicy 5 cm i długości 80 cm obustronnie. Uwaga: Zamawiający zastrzega, że w danym odcinku dylówki może być zamontowany jeden gatunek drewna iglastego.
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelBudowa dylówek na terenie leśnictwa Ślemień.
BeschreibungCałkowita długość dylówek w Leśnictwie Ślemień, na terenie miejscowości Ślemień wyniesie 569,00 m i będzie wykonana w kilku odcinkach: 1) długość 168 m /104+64/ w oddziałach 512f obszarze działki o nr ewid.: 4108/2 w miejscowości Las 2) długość 401 m, w oddziałach 430a obszarze działki o nr ewid.: 5091/3 w miejscowości Ślemień Projektowana nośność dróg: 110 kN/oś, Projektowana prędkość 30 km/h, Projektowana szerokość jezdni: 3,20 m Konstrukcję nośną dylówki stanowią belki podłużne z drewna iglastego (świerk, jodła, sosna, modrzew) okrągłego niekorowanego o średnicy „średniej” 18 cm, zakotwione w gruncie rodzimym. Na wyprofilowanym i zagęszczonym podłożu gruntowym układa się poprzeczne belki - pokład z wałków niekorowanych o średnicy średniej 18 cm, długości 3,2 m jedna obok drugiej. W celu stabilizacji nawierzchni z drewna okrągłego w odległościach co 5,0 m. zaprojektowano belki poprzeczne średnica średnia 18 cm, długości 4,5 m obite palikami o średnicy 5 cm i długości 80 cm obustronnie.  Uwaga: - Zamawiający dopuszcza, aby do budowy dylówek zostało użyte drewno sosnowe w ilości nie większej niż 50%w danej części zamówienia. - Zamawiający zastrzega, że w danym odcinku dylówki może być zamontowany jeden gatunek drewna iglastego.
Interne KennungCzęść 6