338845-2026 - Ergebnis
Polen – Versicherungen – Ubezpieczenie majątku mienia i odpowiedzialności cywilnej Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o. przy ul. Curie - Skłodowskiej 5-7 w Grudziądzu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUbezpieczenie majątku mienia i odpowiedzialności cywilnej Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o. przy ul. Curie - Skłodowskiej 5-7 w Grudziądzu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej Zamawiającego, w zakresie: 1. ubezpieczenie mienia Zamawiającego od wszystkich ryzyk (AR), w tym ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, 2. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) Zamawiającego, w tym: -. obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC), w tym ubezpieczenie zarządcy nieruchomości oraz ubezpieczenie pośrednika w obrocie nieruchomościami, -. dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) z tytułu posiadania mienia lub prowadzonej działalności.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungW przedmiotowym postępowaniu Zamawiającym jest - Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami sp. z o.o. adres siedziby: ul. Curie-Skłodowskiej 5-7, 86-300 Grudziądz. Pełnomocnik Zamawiającego - Grudziądzki Park Przemysłowy Sp. z o.o., ul. Waryńskiego 32-36, 86-300 Grudziądz 2. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej Zamawiającego, w zakresie: 2.1. ubezpieczenie mienia Zamawiającego od wszystkich ryzyk (AR), w tym ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, 2.2. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) Zamawiającego, w tym: 2.2.1. obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC), w tym ubezpieczenie zarządcy nieruchomości oraz ubezpieczenie pośrednika w obrocie nieruchomościami, 2.2.2. dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) z tytułu posiadania mienia lub prowadzonej działalności.
Optionen
Beschreibung der Optionen3. W stosunku do wszystkich ryzyk składających się na przedmiot zamówienia, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (dalej: Opcja A), o którym mowa w art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 ze zmianami) (dalej: pzp), która polega na możliwości jednokrotnego przedłużenia umowy ubezpieczenia po upływie podstawowego okresu ubezpieczenia na okres kolejnych 12 miesięcy (okres dodatkowy), to jest od 1 marca 2029 r. do 28 lutego 2030 r. 4. Zamawiający skorzysta z prawa Opcji A, jeżeli przeprowadzona analiza sytuacji na rynku ubezpieczeń oraz indywidualnego dotychczasowego przebiegu ubezpieczenia pozwoli uznać za zasadne skorzystanie z prawa Opcji A w zakresie ubezpieczeń i ryzyk objętych zamówieniem. 5. Opcja A wejdzie w życie na takich samych warunkach kontraktowych, co obowiązujące w ostatnim dniu trzeciego okresu rozliczeniowego, pod warunkiem, że Zamawiający najpóźniej do ostatniego dnia trzeciego okresu rozliczeniowego złoży Wykonawcy oświadczenie o zamiarze skorzystania z Opcji A. Oświadczenie Zamawiającego powinno być złożone w formie pisemnej pod rygorem nieważności. 6. Maksymalną wartość Opcji A wyznacza łączna wysokość składki ubezpieczeniowej należnej za okres dodatkowy ubezpieczenia wyliczonej w oparciu o aktualne sumy ubezpieczenia i przy zastosowaniu stawek oraz warunków ubezpieczenia obowiązujących w ostatnim dniu trzeciego okresu rozliczeniowego.