338864-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup sprzętu ICT i oprogramowania biurowego i segmentacja sieci i backup – dostawa urządzeń, wdrożenie, szkolenie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu ICT i oprogramowania biurowego i segmentacja sieci i backup – dostawa urządzeń, wdrożenie, szkolenie
BeschreibungPrzedmiot zamówienia jest zakup sprzętu ICT i oprogramowania biurowego i segmentacja sieci i backup – dostawa urządzeń, wdrożenie, szkolenie. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część 1 (Pakiet A): Zakup sprzętu ICT i oprogramowania biurowego Część 2 (Pakiet B): Segmentacja sieci i backup – dostawa urządzeń, wdrożenie, szkolenie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 został określony w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób realizacji i terminy płatności zostały określone w projekcie umowy, który stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungSzp.12/ 30 /2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup sprzętu ICT i oprogramowania biurowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych typu All-in-One klasy biznesowej, fabrycznie nowych, nieużywanych, wyprodukowanych nie wcześniej niż 6 miesięcy przed dostawą, wraz z systemem operacyjnym, przeznaczonych do pracy biurowej.
Interne KennungSzp.12/ 30 /2026_część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
LosLOT-0002
TitelSegmentacja sieci i backup – dostawa urządzeń, wdrożenie, szkolenie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, infrastruktury sieciowej LAN obejmującej przełączniki warstwy rdzeniowej (Core) oraz przełączniki warstwy dostępowej (Access), wraz z niezbędnymi wkładkami SFP/SFP+ oraz systemem centralnego zarządzania siecią.=
Interne KennungSzp.12/ 30 /2026_część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237110 Netzwerkschnittstellen