2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony na zakup oprogramowania do rozwoju e-usług w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy z podziałem na 6 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania do rozwoju e-usług w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy, z podziałem na następujące części: 1) CZEŚĆ I – zakup oprogramowania „Portalu Pacjenta” w ramach chmurowej platformy usług. 2) CZEŚĆ II – zakup oprogramowania do rozszerzenia EDM o nowe dokumenty zgodne z obowiązującymi standardami i przepisami prawa. 3) CZEŚĆ III – zakup oprogramowania do usługi VOICEBOT realizującej funkcje wirtualnej rejestracji zintegrowanej z HIS Zamawiającego. 4) CZEŚĆ IV - zakup oprogramowania do integracji karty leczenia z CeZ, ucyfrowienia oraz indeksacji wraz z monitorowaniem współczynnika zaindeksowania dokumentów. 5) CZEŚĆ V - zakup oprogramowania do integracji systemu do produkcji leków cytostatycznych z AMMS, 6) CZEŚĆ VI – zakup licencji na moduł systemu AMMS Medycyna Pracy. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia zostały określone dla każdej CZĘŚCI odrębnie, które stanowią załączniki do SWZ. dla CZĘŚCI I, III – sporządzono jeden wzór umów, który zostanie odpowiednio zmodyfikowany zgodnie z treścią oferty Wykonawcy, dla CZEŚCI II, IV, V – sporządzono jeden wzór, który zostanie odpowiednio zmodyfikowany zgodnie z treścią oferty Wykonawcy, dla CZĘSCI VI – sporządzono odrębny wzór umowy. Uzasadnienie kryterium 100 % ceny: Opis przedmiotu zamówienia dla każdej z CZĘŚCI określa wymagania jakościowe oraz główne elementy składające się na przedmiot zamówienia. Wobec tego Zamawiający korzysta z możliwości wskazanej w art. 246 ust. 2 u.p.z.p.
Interne Kennung: WSzSL/FZ/BS-12/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138. ust. 2 pkt 2 u.p.z.p. wyznacza 15 dniowy termin składania ofert ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynikająca z możliwości sfinansowania go ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO), Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia, projekt pn. „Wdrożenie e-usług w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy”.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: CZEŚĆ III – Zakup oprogramowania do usługi VOICEBOT realizującej funkcje wirtualnej rejestracji zintegrowanej z HIS Zamawiającego.
Beschreibung: Zakup oprogramowania do usługi VOICEBOT realizującej funkcje wirtualnej rejestracji zintegrowanej z HIS Zamawiającego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72262000 Software-Entwicklung