33889-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Möbel – Kraslice – Vybavení základní školy na ulici Havlíčkova
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKraslice – Vybavení základní školy na ulici Havlíčkova
BeschreibungPředmětem plnění je komplexní modernizace odborných a kmenových učeben na ZŠ Havlíčkova, vše ve městě Kraslice. Modernizace je rozdělena na několik částí. Učebny ZŠ budou vybaveny nábytkem, vybavené učebny pak budou dále dovybaveny slaboproudou elektrotechnikou a dále budou pořízeny výukové pomůcky.
Interne Kennung001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o otevřené řízení dle § 56 a následujících zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 39162000 Lehrmaterial, 39162200 Lehrmittel und -geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka vybavení učeben
BeschreibungDodávka vybavení učeben - dodávka školního a ostatního nábytku.
Interne Kennung01
LosLOT-0003
TitelDodávka školních pomůcek
BeschreibungDodávka školních pomůcek - dodávka pomůcek výukových pro ZŠ SŠ.
Interne Kennung03
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
LosLOT-0002
TitelDodávka slaboproudé elektrotechniky
BeschreibungDodávka slaboproudé elektrotechniky- dodávka IT vybavení a příslušenství.
Interne Kennung02
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör