2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie platformy dostępności wraz z tablicami informacyjnymi (DZP.25.13.2026)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie platformy dostępności wraz z tablicami informacyjnymi. Przedmiot zamówienia obejmuje 3 zadania (oferty częściowe), w tym: 1.1. Zadanie nr 1 – Dostawa i wdrożenie systemu informacyjno-komunikacyjnego z nawigacją wewnątrzbudynkową wraz z tablicami informacyjnymi 1.2. Zadanie nr 2 – Dostawa ekranów dotykowych (infokiosków) 1.3. Zadanie nr 3 – Dostawa kompaktowej drukarki UV 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest: 2.1. w zakresie Zadania nr 1 w Załączniku nr 1a do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia w zakresie Zadania nr 1 - Dostawa i wdrożenie systemu informacyjno-komunikacyjnego ” wraz z tablicami informacyjnymi, 2.2. w zakresie Zadania nr 2 w Załączniku nr 1b do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia w zakresie Zadania nr 2 - Dostawa ekranów dotykowych (infokiosków)” , 2.3. w zakresie Zadania nr 3 w Załączniku nr 1c do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia w zakresie Zadania nr 3 - Dostawa kompaktowej drukarki UV” , (zwanymi również OPZ). 3. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 4. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) wg załącznika nr 3 do SWZ 5. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących: 6.1. w zakresie Zadania nr 1 Załącznik nr 4a do SWZ, 6.2. w zakresie Zadania nr 2 Załącznik nr 4b do SWZ, 6.3. w zakresie Zadania nr 3 Załącznik nr 4c do SWZ, W wyniku niniejszego postępowania zostaną zawarte 3 odrębne umowy, każda obejmująca odrębne zadanie. Zamówienie finansowane jest w ramach projektu UE - Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. "Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie’’ będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0023/24/KPO/1206/2025/99
Vorherige Bekanntmachung: 199949-2026
Interne Kennung: DZP.25.13/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 31523200 Anzeigen mit dauerhaften Meldungen, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 30232100 Drucker und Plotter, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Dostawa i wdrożenie systemu informacyjno-komunikacyjnego z nawigacją wewnątrzbudynkową wraz z tablicami informacyjnymi
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w zakresie Zadania nr 1 w Załączniku nr 1a do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia w zakresie Zadania nr 1 - Dostawa i wdrożenie systemu informacyjno-komunikacyjnego ” wraz z tablicami informacyjnymi,
Interne Kennung: DZP.25.13.2026 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 31523200 Anzeigen mit dauerhaften Meldungen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Dostawa ekranów dotykowych (infokiosków)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w zakresie Zadania nr 2 w Załączniku nr 1b do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia w zakresie Zadania nr 2 - Dostawa ekranów dotykowych (infokiosków)” ,
Interne Kennung: DZP.25.13.2026 - Zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme