See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby sekretariatu w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz sekretariatów w Zarządach Zlewni - 4 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby sekretariatu w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz sekretariatów w Zarządach Zlewni. Asortyment powinien być dostarczany w opakowaniach oryginalnych, fabrycznie zamkniętych, bez fizycznych oznak i śladów uszkodzeń, posiadać nadrukowaną informację o nazwie środka spożywczego (skład), informacje w sprawie producenta (nazwie), dacie przydatności do spożycia oraz gramaturze/litrażu.Produkty powinny być pierwszego gatunku. Wykonawca dostarczał będzie asortyment własnym transportem, na swój koszt zgodnie z wymogami sanitarnymi i HACCP, w sposób zapobiegającym utracie walorów smakowych i odżywczych. Zamawiający podzielił zamówienie na 4 części, każda część stanowi oddzielny przedmiot zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 92200-2025
Interne Kennung: L.ROZ.2710.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby sekretariatu w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej w Lublinie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby sekretariatu w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz sekretariatów w Zarządach Zlewni. Asortyment powinien być dostarczany w opakowaniach oryginalnych, fabrycznie zamkniętych, bez fizycznych oznak i śladów uszkodzeń, posiadać nadrukowaną informację o nazwie środka spożywczego (skład), informacje w sprawie producenta (nazwie), dacie przydatności do spożycia oraz gramaturze/litrażu.Produkty powinny być pierwszego gatunku. Wykonawca dostarczał będzie asortyment własnym transportem, na swój koszt zgodnie z wymogami sanitarnymi i HACCP, w sposób zapobiegającym utracie walorów smakowych i odżywczych. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia Zamawiającemu do lokalizacji: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie, ul. Leszka Czarnego 3, 20-610 Lublin.
Interne Kennung: Część 1.
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby sekretariatu Zarządu Zlewni w Białej Podlaskiej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby sekretariatu w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz sekretariatów w Zarządach Zlewni. Asortyment powinien być dostarczany w opakowaniach oryginalnych, fabrycznie zamkniętych, bez fizycznych oznak i śladów uszkodzeń, posiadać nadrukowaną informację o nazwie środka spożywczego (skład), informacje w sprawie producenta (nazwie), dacie przydatności do spożycia oraz gramaturze/litrażu.Produkty powinny być pierwszego gatunku. Wykonawca dostarczał będzie asortyment własnym transportem, na swój koszt zgodnie z wymogami sanitarnymi i HACCP, w sposób zapobiegającym utracie walorów smakowych i odżywczych. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia Zamawiającemu do lokalizacji: Zarząd Zlewni w Białej Podlaskiej ul. Sitnicka 71,21-500 Biała Podlaska.
Interne Kennung: Część 2.
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby sekretariatu Zarządu Zlewni w Sokołowie Podlaskim.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby sekretariatu w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz sekretariatów w Zarządach Zlewni. Asortyment powinien być dostarczany w opakowaniach oryginalnych, fabrycznie zamkniętych, bez fizycznych oznak i śladów uszkodzeń, posiadać nadrukowaną informację o nazwie środka spożywczego (skład), informacje w sprawie producenta (nazwie), dacie przydatności do spożycia oraz gramaturze/litrażu.Produkty powinny być pierwszego gatunku. Wykonawca dostarczał będzie asortyment własnym transportem, na swój koszt zgodnie z wymogami sanitarnymi i HACCP, w sposób zapobiegającym utracie walorów smakowych i odżywczych. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia Zamawiającemu do lokalizacji: Zarząd Zlewni w Sokołowie Podlaskim ul. Repkowska 49, 08-300 Sokołów Podlaski.
Interne Kennung: Część 3.
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby sekretariatu w Zarządzie Zlewni w Zamościu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby sekretariatu w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz sekretariatów w Zarządach Zlewni. Asortyment powinien być dostarczany w opakowaniach oryginalnych, fabrycznie zamkniętych, bez fizycznych oznak i śladów uszkodzeń, posiadać nadrukowaną informację o nazwie środka spożywczego (skład), informacje w sprawie producenta (nazwie), dacie przydatności do spożycia oraz gramaturze/litrażu.Produkty powinny być pierwszego gatunku. Wykonawca dostarczał będzie asortyment własnym transportem, na swój koszt zgodnie z wymogami sanitarnymi i HACCP, w sposób zapobiegającym utracie walorów smakowych i odżywczych. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia Zamawiającemu do lokalizacji: Zarząd Zlewni w Zamościu ul. Młyńska 27, 22-400 Zamość.
Interne Kennung: Część 4.