See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekvalifikační kurzy po ÚP ČR - Pardubický kraj XII
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů, pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Rekvalifikace budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky. VZ je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena do 13 částí. Detailní popis předmětu veřejné zakázky je podrobně popsán v zadávací dokumentaci k veřejné zakázce “Rekvalifikační kurzy pro ÚP ČR – Pardubický kraj XII“, která bude uveřejněna na profilu zadavatele: https://nen.nipez.cz/profil/UPCR.
Interne Kennung: E/RE/2026/XII
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Řidičské oprávnění skupiny C (držitel sk. B) - Pardubice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění rekvalifikačních kurzů pro získání řidičského oprávnění skupiny C pro držitele sk. B v Pardubicích.
Interne Kennung: E/RE/2026/XII-1
Los: LOT-0008
Titel: Řidičské oprávnění skupiny D (držitel sk. C) - Svitavy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění rekvalifikačních kurzů pro získání řidičského průkazu skupiny D pro držitele sk. C ve Svitavách.
Interne Kennung: E/RE/2026/XII-8
Los: LOT-0007
Titel: Řidičské oprávnění skupiny CE (držitel sk. C) - Svitavy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění rekvalifikačních kurzů pro získání řidičského průkazu skupiny CE pro držitele sk. C ve Svitavách.
Interne Kennung: E/RE/2026/XII-7
Los: LOT-0006
Titel: Řidičské oprávnění skupiny C (držitel sk. B) - Svitavy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění rekvalifikačních kurzů pro získání řidičského průkazu skupiny C pro držitele sk. B ve Svitavách.
Interne Kennung: E/RE/2026/XII-6
Los: LOT-0005
Titel: Vstupní školení (zvláštní část pro sk. D) pro získání profesního průkazu řidiče - Pardubice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění rekvalifikačních kurzů pro absolvování vstupního školení (zvláštní část pro sk. D) pro získání profesního průkazu v Pardubicích.
Interne Kennung: E/RE/2026/XII-5
Los: LOT-0004
Titel: Vstupní školení v rozsahu 140 hodin pro získání profesního průkazu - Pardubice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění rekvalifikačních kurzů pro absolvování vstupního školení v rozsahu 140 hodin pro získání profesního průkazu v Pardubicích.
Interne Kennung: E/RE/2026/XII-4
Los: LOT-0003
Titel: Řidičské oprávnění skupiny D (držitel sk. B) - Pardubice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění rekvalifikačních kurzů pro získání řidičského oprávnění skupiny D pro držitele sk. B v Pardubicích.
Interne Kennung: E/RE/2026/XII-3
Los: LOT-0009
Titel: Řidičské oprávnění skupiny D (držitel sk. B) - Svitavy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění rekvalifikačních kurzů pro získání řidičského průkazu skupiny D pro držitele sk. B ve Svitavách.
Interne Kennung: E/RE/2026/XII-9
Los: LOT-0002
Titel: Řidičské oprávnění skupiny D (držitel sk. C) - Pardubice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění rekvalifikačních kurzů pro získání řidičského oprávnění skupiny D pro držitele sk. C v Pardubicích.
Interne Kennung: E/RE/2026/XII-2
Los: LOT-0011
Titel: Vstupní školení (zvláštní část pro sk. D) pro získání profesního průkazu řidiče - Svitavy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění rekvalifikačních kurzů pro absolvování vstupního školení (zvláštní část pro sk. D) pro získání profesního průkazu řidiče ve Svitavách.
Interne Kennung: E/RE/2026/XII-11
Los: LOT-0010
Titel: Vstupní školení v rozsahu 140 hodin pro získání profesního průkazu - Svitavy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění rekvalifikačních kurzů pro absolvování vstupního školení v rozsahu 140 hodin pro získání profesního průkazu ve Svitavách.
Interne Kennung: E/RE/2026/XII-10
Los: LOT-0013
Titel: Účetnictví a daňová evidence (s využitím VT)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění rekvalifikačních kurzů účetnictví a daňové evidence (s využitím VT).
Interne Kennung: E/RE/2026/XII-13
Los: LOT-0012
Titel: Strážný (PK) - Svitavy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění rekvalifikačních kurzů Strážný (PK) ve Svitavách.
Interne Kennung: E/RE/2026/XII-12