338915-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Fahrräder – Veřejná zakázka na operativní leasing sdílených elektrokol (Bikesharing) II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Veřejná zakázka na operativní leasing sdílených elektrokol (Bikesharing) II
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění operativního leasingu elektrokol, a to včetně tzv. „full servisu“. Součástí ceny operativního leasingu je rovněž zajištění kompletního servisu, oprav a případné výměny elektrokola, a to za podmínek dále uvedených v Zadávací dokumentaci a jejich přílohách. Dodavatel je povinen zohlednit veškerá rizika spojená s poskytováním takové Dodávky (zejména náklady na opravy a výměnu elektrokol) ve své nabídkové ceně.
Interne Kennung: VZ/9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34430000 Fahrräder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung, 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy (tj. i dílčí smlouvy) na veřejnou zakázku spočívající v prodloužení doby plnění vybraného dodavatele o dobu, po kterou trvá překážka, bránící vybranému dodavateli v řádném plnění smlouvy. Blíže specifikováno v zadávací dokumentaci.