2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup automatycznych mierników pyłu PM10/PM2.5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa analizatorów do ciągłego, jednoczesnego pomiaru pyłu zawieszonego PM10/PM2.5. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń na stacjach monitoringu powietrza na terenie całej Polski, prezentację działania aparatury, szkolenia w zakresie obsługi.
Vorherige Bekanntmachung: 154219-2026
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.18.2026.KJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
5. Los
Los: LOT-0001