2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ecologisch maaibeheer
Beschreibung: Spaarnelanden is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte in de gemeenten Haarlem en Zandvoort. Onder dit beheer valt ook het maaien en onderhouden van verschillende typen lange grassen en kruidenrijke vegetaties binnen deze gemeenten. Zie hst 2.5 beschrijvend document
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Spaarnelanden is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte in de gemeenten Haarlem en Zandvoort. Onder dit beheer valt ook het maaien en onderhouden van verschillende typen lange grassen en kruidenrijke vegetaties binnen deze gemeenten. 260.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De beoogde startdatum is 1 mei 2026 en eindigt op 30 april 2028