See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bud. Obw. Metropolii Trójmiejskiej Zad. 2:Węzeł Żukowo(z Węzł)–Węzeł Gdańsk Południe(z Węzł)- Doprojektowanie i wyk. pasów włącz. na Węźle Gdańsk Pd. i doj. do obiektu w ciągu ul. Sadowej w Borkowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót związanych z Budową Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej z podziałem na 2 części: Część 2: Budowa Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej Zadanie 2: Węzeł Żukowo (z Węzłem) – Węzeł Gdańsk Południe (z Węzłem) - Doprojektowanie i wykonanie pasów włączenia na Węźle Gdańsk Południe i dojazdów do obiektu w ciągu ulicy Sadowej w Borkowie.
Interne Kennung: O.Gd.D-3.2411.08.2021
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45342000 Errichtung von Zäunen, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót związanych z Budową Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej z podziałem na 2 części: Część 2: Budowa Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej Zadanie 2: Węzeł Żukowo (z Węzłem) – Węzeł Gdańsk Południe (z Węzłem) - Doprojektowanie i wykonanie pasów włączenia na Węźle Gdańsk Południe i dojazdów do obiektu w ciągu ulicy Sadowej w Borkowie. W zakres niniejszego zadania wchodzą następujące elementy: W ciągu trasy S6 (Obwodnica Trójmiasta): - pas włączenia na kierunku na Gdynię: długość około 963 mb - pas wyłączenia na kierunku na węzeł Południe długość około 486 mb W ciągu trasy S7 (Obwodnica Południowa miasta Gdańska): - pas włączenia na kierunku na Warszawę: długość około 475,0 mb - pas wyłączenia na kierunku na Gdańsk długość około 186 mb W ciągu ulicy Sadowej długość około 48,63+118,94 =167,57 mb W ramach niniejszej Umowy Wykonawca wykona pasy włączenia o parametrach: Klasa techniczna – GP Szerokość pasów ruchu – 3,5 m Typ łącznic dla powyższych pasów włączenia: w ciągu trasy S6 (Obwodnica Trójmiasta): - pas włączenia na kierunku na Gdynię w ciągu łącznicy L-03-L Typ P1 Vp=70km/h - pas wyłączenia na kierunku na węzeł Południe w ciągu łącznicy L-06-L Typ P1 Vp=60 km/h w ciągu trasy S7 (Obwodnica Południowa miasta Gdańska): - pas włączenia na kierunku na Warszawę w ciągu łącznicy L-05-P Typ P1 Vp = 60 km/h - pas wyłączenia na kierunku na Gdańsk w ciągu łącznicy L-03-L Typ P2 Vp =70 km/h Szerokość poboczy – min. 1,0 m lub większa jeżeli wynikać to będzie z warunków usytuowania urządzeń organizacji bezpieczeństwa ruchu lub ochrony środowiskowej Kategoria ruchu – KR6 Obciążenie – 115 kN/oś Rodzaj konstrukcji nawierzchni – podatna Ulica Sadowa (droga gminna) Klasa techniczna – Z Szerokość pasów ruchu – 3,5m Ilość pasów ruchu – 2 Szerokość pobocza gruntowego – 1m Kategoria ruchu – KR2 Obciążenie nawierzchni -100 kN