See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oraz wdrożenie (wraz z procedurą odbiorową oraz obsługą gwarancyjną) systemu przechowywania danych stanowiącego rozbudowę środowiska HPC CIŚ dla projektów NOMATEN CoRE i PolFEL faza 1.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa, instalacja, uruchomienie i szkolenie w zakresie obsługi : systemu przechowywania danych, tj. systemu serwera archiwizacji i współdzielenia plików przy użyciu protokołów sieciowych NFS, CIFS, FTP o wysokiej dostępności pracującego w trybie active-active wraz z oprogramowaniem i niezbędną infrastrukturą (szafy teleinformatyczne, przełączniki sieciowe, listwy zasilające, okablowanie sieciowe i elektryczne
Vorherige Bekanntmachung: 154768-2026
Interne Kennung: EZP.270.21.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa, instalacja, uruchomienie i szkolenie w zakresie obsługi : systemu przechowywania danych, tj. systemu serwera archiwizacji i współdzielenia plików przy użyciu protokołów sieciowych NFS, CIFS, FTP o wysokiej dostępności pracującego w trybie active-active wraz z oprogramowaniem i niezbędną infrastrukturą (szafy teleinformatyczne, przełączniki sieciowe, listwy zasilające, okablowanie sieciowe i elektryczne.