2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud verhardingen
Beschreibung: Opdrachtgever wenst per perceel met één Opdrachtnemer een Raamovereenkomst voor Onderhoud verhardingen op te stellen, die gedurende de looptijd van de op te stellen Raamovereenkomst voldoen aan de minimum voorwaarden voor de uitvoering van de opdracht. zie bestek
Interne Kennung: DG26-215
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoud verhardingen Tilburg Bi-OS
Beschreibung: De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 350.000, - exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vijf jaar bedraagt circa € 1.750.000, - exclusief btw en indexering.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoud verhardingen Tilburg Noord
Beschreibung: De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 200.000, - exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vijf jaar bedraagt circa € 1.000.000, - exclusief btw en indexering.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Onderhoud verhardingen Tilburg West
Beschreibung: De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 90.000, - exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vijf jaar bedraagt circa € 450.000, - exclusief btw en indexering.
Interne Kennung: 3