2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovisuele middelen
Beschreibung: De aanbestedingsprocedure heeft als doel om door middel van gunning een Raamovereenkomst te sluiten met één (1) leverancier voor het voorwerp van audiovisuele middelen, hierna te noemen AV-middelen. De te sluiten raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van vier (4) jaar met de optie tot verlenging met 2 maal maximaal 12 maanden. Met het oog op de verwachte ontwikkeling van een partnership, de afschrijvingstermijn (langer dan 4 jaar) is een basiscontractperiode korter dan 4 jaar niet wenselijk. Daarnaast is 48 maanden o.i. een te korte looptijd voor het inrichten van goed contractbeheer -en management. De verwachte ingangsdatum is 1 januari 2026. De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 1.500.000 (exclusief BTW) per jaar. Hogeschool Rotterdam verwacht onder de Raamovereenkomst een geraamde totale waarde van maximaal € 9.900.000 (exclusief BTW) inclusief verlengingen af te nemen.
Interne Kennung: 2025/002/IDT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 50340000 Reparatur und Wartung von audiovisuellen und optischen Geräten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aanbestedingsprocedure heeft als doel om door middel van gunning een Raamovereenkomst te sluiten met één (1) leverancier voor het voorwerp van audiovisuele middelen, hierna te noemen AV-middelen. De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 1.500.000 (exclusief BTW) per jaar. Hogeschool Rotterdam verwacht onder de Raamovereenkomst een geraamde totale waarde van maximaal € 9.900.000 (exclusief BTW) inclusief verlengingen af te nemen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging