2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 4 szt. serwerów do Warmińsko-Mazurskiego Centrum Nowych Technologii.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 serwerów do Warmińsko-Mazurskiego Centrum Nowych Technologii w ramach projektu pt. Wzmocnienie infrastruktury teleinformatycznej realizowanego ze środków Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, z konkursu grantowego w ramach Projektu grantowego pt. „Cyberbezpieczny Samorząd” (Umowa o powierzenie grantu o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/1693/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024 z dnia 08.08.2024 r.) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 i 1A do SWZ.
Interne Kennung: O.252.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001