2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en plaatsen van warmtepompen in het Ziekenhuis Oost-Limburg
Beschreibung: De Aanbestedende Overheid is op zoek naar een leverancier die instaat voor de levering, plaatsing en indienststelling van 2 warmtepompen met een koelvermogen van ongeveer 1100 KW in het Ziekenhuis Oost-Limburg campus Sint-Jan te Genk. Dit project omvat : - de vervanging en verwijdering van de huidige warmtepomp in het energiegebouw; - de installatie van nieuwe warmtepompen; - de inregeling, aanpassen van de cascadewerking met de huidige installatie en communicatie met een gebouwbeheersysteem (GBS). De opdracht zal verder in detail omschreven worden in de tweede fase van de plaatsingsprocedure, zijnde de gunningsfase.
Interne Kennung: PPP0R9-281/5153/2025-281
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-281_1