2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiliteit
Beschreibung: Opdrachtgever wenst voor het maken van dienstreizen haar medewerkers te faciliteren met: 1. Het beschikbaar stellen van leaseauto’s; 2. Het verstrekken van Mobiliteitskaarten, gekoppeld aan een mobiele applicatie en digitaal portaal (desktop omgeving). Opdrachtgever wenst voor beide opties een marktpartij te contracteren. Inschatting perceel 1: € 96.000 /jaar Inschatting perceel 2: € 63.000 /jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße), 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P1 - Leaseauto's
Beschreibung: Opdrachtgever wenst voor het maken van dienstreizen haar medewerkers te faciliteren met het beschikbaar stellen van leaseauto’s. Inschatting perceel 1: € 96.000 /jaar
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties; zie inschrijvingsleidraad
Los: LOT-0002
Titel: P2 - Mobiliteitskaarten
Beschreibung: Opdrachtgever wenst voor het maken van dienstreizen haar medewerkers te faciliteren met het verstrekken van Mobiliteitskaarten, gekoppeld aan een mobiele applicatie en digitaal portaal (desktop omgeving). Inschatting perceel 2: € 63.000 /jaar.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr