See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: QMMO24-3249 - Raamovereenkomst branddetectie: Leveren, aansluiten en indienststellen van branddetectiecentrales in gebouwen van de KU Leuven en deelnemende associatieleden en bevoorrechte partners
Beschreibung: QMMO24-3249 - Raamovereenkomst branddetectie: Leveren, aansluiten en indienststellen van branddetectiecentrales in gebouwen van de KU Leuven en deelnemende associatieleden en bevoorrechte partners - Bestek TD/108226 - KANDIDAATSTELLING
Interne Kennung: QMMO24-3249
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31625100 Brandmeldesysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: QMMO24-3249 - 1
Beschreibung: QMMO24-3249 - Raamovereenkomst branddetectie: Leveren, aansluiten en indienststellen van branddetectiecentrales in gebouwen van de KU Leuven en deelnemende associatieleden en bevoorrechte partners
Interne Kennung: 1