2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka notebooků a tabletů pro resort ČÚZK 2025 – 2026
Beschreibung: Výsledkem zadávacího řízení bude uzavření rámcové dohody podle § 132 ZZVZ s jedním účastníkem zadávacího řízení na dobu 2 let. Rámcovou dohodu, která bude obsahovat všechny podmínky plnění veřejné zakázky, uzavře s vybraným dodavatelem Centrální zadavatel. Na základě uzavřené rámcové dohody budou zadavatelé z resortu Centrálního zadavatele zadávat vybranému dodavateli jednotlivé veřejné zakázky na základě písemné výzvy (objednávky) k poskytnutí plnění a písemného potvrzení této výzvy vybraným dodavatelem. Veřejné zakázky na základě rámcové dohody budou zadány postupem podle § 134 ZZVZ bez obnovení soutěže. Předmětem plnění této veřejné zakázky (dále také „VZ“) je dodávka notebooků, ultrabooků a tabletů (dále také jen „zařízení“) do resortu ČÚZK dle specifikace v příloze 3 ZD – Závazný návrh smlouvy a zajištění záručního servisu pro dodaná zařízení v délce 36 měsíců. Předmět plnění veřejné zakázky je členěn takto: 1. administrátorský notebook (dále také „NTB1“), 2. ultrabook (dále také „NTB2“), 3. tablet (dále také „TBL“), 4. zajištění záručního servisu pro dodaná zařízení v délce 36 měsíců. Podrobněji je předmět veřejné zakázky vymezen v ZD.
Interne Kennung: ČÚZK-030123/2025-20
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dodání zařízení se stejnou nebo lepší specifikací Vzhledem k délce trvání rámcové dohody a možnosti, že v jejím průběhu dojde k technickému zastarání vybraného plnění, a to již nebude v době dílčí objednávky běžně dostupné na trhu, si Centrální zadavatel v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje, že Dodavatel může v případě, že původně nabízené zařízení už nebude běžně dostupné na trhu, dodat, po předchozím oznámení a řádném odůvodnění, zařízení se stejnou nebo lepší technickou specifikací všech parametrů. Fakturovaná cena takového zařízení přitom musí odpovídat ceně uvedené v rámcové dohodě za daný druh zařízení. Zadavatel má právo změnu zařízení odmítnout a zařízení s odlišnou specifikací, než je uvedena v příloze č. 1 – Závazného návrhu smlouvy, neakceptovat.