2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst onderhoud pompen
Beschreibung: Binnen water-link zijn er heel wat (KSB) pompen actief. Deze pompen dienen onderhouden te worden om performant te blijven. Er wordt een raamovereenkomst hiervoor uitgeschreven. Er zal worden voorzien worden in preventief onderhoud, curatief onderhoud (revisie van pompen) als voor onderhoud en herstellingen bij interventies.
Interne Kennung: PPP06P-434/5405/2023/LR0014156
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2023/LR0014156_1