339219-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Möbel – FF/UPOL – Prosklená vitrína
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFF/UPOL – Prosklená vitrína
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výroba, dodávka a montáž prosklené vitríny s dělícími rámy a plnými spodními policemi pro Umělecké centrum UP (tzv. Konvikt) Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Součástí předmětu veřejné zakázky je také úklid a odvoz všech obalů a dalších materiálů používaných při vlastní montáži v souladu s ustanoveními zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů z místa plnění a dále je součástí díla zaměření místa plnění před zahájením výroby, doprava na místo plnění a montáž vč. veškerého montážního materiálu. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, technické podmínky a specifikace jsou obsaženy v podkladové dokumentaci se soupisem prvků, uvedené v příloze č. 4 této Dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungFF/UPOL – Prosklená vitrína