See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky speciálního zdravotnického materiálu na oddělení RZM – Radiologie a zobrazovací metody a to po dobu 48 měsíců od účinnosti smlouvy. Nové a originální zboží musí splňovat požadavky uvedené v Technické specifikaci (Příloha č. 2 A, B).
Interne Kennung: PZ-2026-0000092
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141210 Ballonkatheter, 33141200 Katheter, 33141240 Katheterzubehör
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Mikrovodiče pro neurovaskulární použití III.
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Mikrovodiče pro neurovaskulární použití III.
Interne Kennung: CVZ0059111
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazků ze smlouvy jsou zapracovány a jednoznačně vymezeny v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.
Los: LOT-0004
Titel: Mikrokatétry pro endovaskulární využití
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Mikrokatétry pro endovaskulární využití
Interne Kennung: CVZ0059112
Los: LOT-0010
Titel: Embolizační prostředek
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Embolizační prostředek
Interne Kennung: CVZ0059118
Los: LOT-0001
Titel: Mikrovodiče pro neurovaskulární použití I.
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Mikrovodiče pro neurovaskulární použití I.
Interne Kennung: CVZ0059109
Los: LOT-0008
Titel: Balónkové dilatační katétry pro PTA pro intrakraniální použití
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Balónkové dilatační katétry pro PTA pro intrakraniální použití
Interne Kennung: CVZ0059116
Los: LOT-0002
Titel: Mikrovodiče pro neurovaskulární použití II.
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Mikrovodiče pro neurovaskulární použití II.
Interne Kennung: CVZ0059110
Los: LOT-0005
Titel: Samoexpandibilní stenty pro neurovaskulární využití
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Samoexpandibilní stenty pro neurovaskulární využití
Interne Kennung: CVZ0059113
Los: LOT-0009
Titel: Mikrokatétr IV.
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Mikrokatétr IV.
Interne Kennung: CVZ0059117
Los: LOT-0006
Titel: Samoexpapandibilní stenty – flow diverter pro neurovaskulární využití I.
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Samoexpapandibilní stenty – flow diverter pro neurovaskulární využití I.
Interne Kennung: CVZ0059114
Los: LOT-0007
Titel: Samoexpandibilní stenty – flow diverter pro neurovaskulární využití II.
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Samoexpandibilní stenty – flow diverter pro neurovaskulární využití II.
Interne Kennung: CVZ0059115