See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój i modernizacja infrastruktury w obszarze kardiologii w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedsięwzięcie pod nazwą „Rozwój i modernizacja infrastruktury w obszarze kardiologii w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu” zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 1.1. do 1.5. do SWZ t.j. w Parametrach technicznych. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż sprzętów/urządzeń medycznych w obszarze kardiologii w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach inwestycji D1.1.1. Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0135/25/KPO/1002/2026/253. Projekt jest zgodny z zapisami regulaminu naboru oraz celami Ustawy o Krajowej Sieci Kardiologicznej, obejmując działania w zakresie rozwoju i modernizacji infrastruktury szpitala zakwalifikowanego na pierwszy poziom zabezpieczenia i opieki kardiologicznej (OK I). Głównym celem inwestycji jest podniesienie jakości, dostępności i bezpieczeństwa świadczeń zdrowotnych w obszarze kardiologii poprzez unowocześnienie bazy sprzętowej i wdrożenie rozwiązań umożliwiających kompleksową diagnostykę, leczenie oraz monitorowanie pacjentów z chorobami układu krążenia, w tym po przebytych incydentach sercowych. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany sprzęt medyczny posiadał wymagane aktualnymi przepisami certyfikaty zgodności z dyrektywą/rozporządzeniem MDR (UE 2017/745), a Wykonawca realizował dostawę zgodnie z zasadą DNSH, o której mowa w Projektowanych postanowieniach umowy. Zakres rzeczowy obejmuje zakup nowoczesnych urządzeń i wyrobów medycznych. Zamawiający przewiduje możliwości składania ofert częściowych na poszczególne części/pakiety. W poszczególnym pakiecie muszą być uwzględnione wszystkie pozycje. Brak jakiejkolwiek pozycji asortymentowej w danym Pakiecie spowoduje odrzucenie danej oferty przetargowej. Oferty można składać do jednej lub więcej lub wszystkich części (zadań, pakietów). Podział przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 pakietów (części, zadań): Pakiet I - Zakup wraz z dostawą i montażem aparatu RTG Pakiet II - Zakup wraz z dostawą i montażem aparatu Echokardiograficznego Pakiet III - Zakup wraz z dostawą i montażem aparatu EKG, bieżni ze stanowiskiem do prób wysiłkowych, platformy kardiologiczno-konsultacyjnej wraz z modułami diagnostycznymi oraz stołu pochyleniowego Pakiet IV - Zakup wraz z dostawą i montażem łóżek szpitalnych, szafek przyłóżkowych oraz materacy przeciwodleżynowych Pakiet V - Zakup wraz z dostawą i montażem Defibrylatora i Respiratora
Interne Kennung: Pakiet 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup wraz z dostawą i montażem aparatu RTG
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą i montażem aparatu RTG
Los: LOT-0002
Titel: Zakup wraz z dostawą i montażem aparatu Echokardiograficznego
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą i montażem aparatu Echokardiograficznego
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup wraz z dostawą i montażem aparatu EKG, bieżni ze stanowiskiem do prób wysiłkowych, platformy kardiologiczno-konsultacyjnej wraz z modułami diagnostycznymi oraz stołu pochyleniowego.
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą i montażem aparatu EKG, bieżni ze stanowiskiem do prób wysiłkowych, platformy kardiologiczno-konsultacyjnej wraz z modułami diagnostycznymi oraz stołu pochyleniowego.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Zakup wraz z dostawą i montażem łóżek szpitalnych, szafek przyłóżkowych oraz materacy przeciwodleżynowych.
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą i montażem łóżek szpitalnych, szafek przyłóżkowych oraz materacy przeciwodleżynowych.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Zakup wraz z dostawą i montażem Defibrylatora i Respiratora
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą i montażem Defibrylatora i Respiratora
Interne Kennung: Pakiet 5