2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawę wraz z transportem oleju napędowego na rzecz Miejskiego Zakładu Komunikacji w Malborku Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wraz z transportem oleju napędowego do zbiorników stacji paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji w Malborku Sp. z o.o. w ilości do 1 000.000 litrów (1 000 m3) w okresie obowiązywania umowy. 2. Paliwa mają posiadać właściwości fizykochemiczne zgodne z wymaganiami jakościowymi określonymi w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych i wymogi określone obowiązującą normą PN-EN 590:2022-08 lub równoważnej 3. Zakupione paliwo wykorzystywane jest na potrzeby własne oraz na sprzedaż. Przedmiot działalności objęty przedmiotową koncesją stanowi działalność gospodarcza w zakresie obrotu paliwami ciekłymi oznaczonymi następującymi kodami CN: olejami napędowymi 2710 19 43, 2710 20 11 przy wykorzystaniu stacji paliw zlokalizowanej w Malborku przy ul. Gen de Gaulle’a 71.
Interne Kennung: ZP/1/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa wraz z transportem oleju napędowego na rzecz Miejskiego Zakładu Komunikacji w Malborku Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wraz z transportem oleju napędowego do zbiorników stacji paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji w Malborku Sp. z o.o. w ilości do 1 000.000 litrów (1 000 m3) w okresie obowiązywania umowy. Paliwa mają posiadać właściwości fizykochemiczne zgodne z wymaganiami jakościowymi określonymi w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych i wymogi określone obowiązującą normą PN-EN 590:2022-08 lub równoważnej Zakupione paliwo wykorzystywane jest na potrzeby własne oraz na sprzedaż. Przedmiot działalności objęty przedmiotową koncesją stanowi działalność gospodarcza w zakresie obrotu paliwami ciekłymi oznaczonymi następującymi kodami CN: olejami napędowymi 2710 19 43, 2710 20 11 przy wykorzystaniu stacji paliw zlokalizowanej w Malborku przy ul. Gen de Gaulle’a 71.