2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i prowadzenie PSZOK na terenie Gminy Chełm Śląski w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i prowadzenie PSZOK na terenie Gminy Chełm Śląski w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.” Przedmiot zamówienia podzielony został na dwie części zamówienia: 1) Część 1 zamówienia – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Chełm Śląski w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.” 2) Część II zamówienia - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych z PSZOK-a oraz utworzenie i prowadzenie PSZOK-a na terenie Gminy Chełm Śląski w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
Vorherige Bekanntmachung: 569200-2025
Interne Kennung: 271.1.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Chełm Śląski w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w części 1 zamówienia obejmuje: 1) odbiór, transport i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych bezpośrednio sprzed nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne oraz nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy lub od innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno – wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Chełm Śląski 2) dostarczanie mieszkańcom Gminy Chełm Śląski pojemników na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, bioodpady kuchenne oraz popiół z gospodarstw domowych, a także worków do segregacji odpadów w ilości i pojemności wynikającej z przepisów prawa miejscowego, 3) przeprowadzenie edukacji ekologicznej w zakresie prawidłowego gospodarowania odpadami komunalnymi, w szczególności w zakresie selektywnego zbierania odpadów komunalnych, przygotowanie artykułu i ulotek edukacyjnych.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych z PSZOK-a oraz utworzenie i prowadzenie PSZOK-a na terenie Gminy Chełm Śląski w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w części 2 zamówienia obejmuje: 1) utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zwanego dalej PSZOK, 2) odbiór i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych zebranych w PSZOK zlokalizowanym na terenie Gminy Chełm Śląski. 3) wyposażenie PSZOK w kontenery do gromadzenia odpadów. 4) przyjmowaniu odpadów komunalnych od mieszkańców z terenu Gminy Chełm Śląski zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami.
Interne Kennung: Część 2