2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bijzonder geregeld busvervoer van personen
Beschreibung: De opdracht betreft het organiseren en uitvoeren van bijzonder geregeld busvervoer van personen. Meer bepaald gaat het om het dagelijks vervoer van gebruikers (personen met een beperking) van hun woonplaats of een nabijgelegen verzamelpunt naar een locatie voor dagondersteuning en omgekeerd.
Interne Kennung: 2026BUSVVHH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026BUSVVHH - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)