2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia na potrzeby przeprowadzenia kursów zawodowych w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Lublinie
Beschreibung: Kategoria przedmiotu zamówienia zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień CPV: 42652000-1 - Ręczne narzędzia elektromechaniczne 44511200-7 - Narzędzia ogrodnicze 42642100-9 - Obrabiarki do obróbki drewna Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia na potrzeby przeprowadzenia kursów zawodowych w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Lublinie. Przedmiot zamówienia podzielono na 4 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp. Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do jednej lub kilku części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Projekt umowy stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Dostawy sprzętu realizowane będą transportem zapewnionym przez Wykonawcę, na jego koszt i ryzyko, do jednostek penitencjarnych wskazanych w pkt. 1 OPZ. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1)dostawę fabrycznie nowego (rok produkcji nie wcześniej niż 2025), nieużywanego, wolnego od wszelkich wad fizycznych i prawnych, kompletnego i zgodnego z dokumentacją producenta sprzętu w zakresie określonym w formularzu ofertowym wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem w miejscach wskazanych przez Zamawiającego; 2)dostarczenie wraz ze sprzętem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim; 3)dostarczenie sprzętu spełniającego zasadnicze wymogi dyrektyw Unii Europejskiej dotyczących zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska tj. zawierającego oznakowanie CE. 4)dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, wraz z wymaganymi deklaracjami, atestami i certyfikatami; 5)gwarancję jakości udzieloną na okres wynikający z oferty Wykonawcy na dostarczony sprzęt i na warunkach nie gorszych niż gwarancja producenta. Dostarczony sprzęt musi być wyposażony we wszystkie niezbędne przewody podłączeniowe (zakończone stykiem według standardu obowiązującego w Polsce) i zasilacze tzn. będzie kompletny i gotowy do uruchomienia. Z uwagi na wielomiejscowy charakter dostawy, Zamawiający przewidział ustalenie kolejności i terminów cząstkowych dostaw w harmonogramie, który będzie podlegał uzgodnieniu po zawarciu umowy, przy zachowaniu określonego w SWZ terminu końcowego realizacji zamówienia. Dostawy będą realizowane do funkcjonujących jednostkach penitencjarnych. Wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania wszelkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących na terenie tych jednostek. Zamawiający wymaga, aby dostawy były wykonywane w dni robocze w godzinach od 8:00 do 14:00. Zamawiający wymaga udzielenia co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia. Bieg terminu gwarancji rozpoczyna się po dokonaniu odbioru przez Zamawiającego w dniu podpisaniu protokołu odbioru. Wykonawca w ramach kryteriów oceny ofert i złożonej oferty może zaproponować dłuższy okres gwarancji. Zamawiający ustala, że 96 godzin stanowi maksymalny czas reakcji serwisowej. Wykonawca w ramach kryteriów oceny ofert i złożonej oferty może zaproponować krótszy czas reakcji serwisowej.
Interne Kennung: OI.FERS.2230.LUB.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Narzędzia i sprzęt ogrodniczy
Beschreibung: Zamiatarka spalinowa z pługiem do odśnieżania - 2 szt. Dmuchawa akumulatorowa do liści - 2 szt. Kosiarka spalinowa do trawy - 3 szt. Nożyce do żywopłotu spalinowe - 1 szt. Kosa spalinowa - 3 szt. Traktorek ogrodowy - 2 szt. Wózek z bębnem na wąż 140 m, ¾" cala - 1 szt. Wąż ogrodowy 100 m średnica ¾ cala - 1 szt. Wąż ogrodowy 20 m średnica ¾ cala - 2 szt. Myjka ciśnieniowa z podgrzewaczem wody - 1 szt.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 44511200 Forken für Gartenarbeit
Los: LOT-0002
Titel: Maszyny stolarskie
Beschreibung: Piła formatowa z podcinakiem - 1 szt. Strugarko-grubościówka - 1 szt. Frezarka dolnowrzecionowa stołowa - 1 szt. Wyrówniarko-grubościówka - 1 szt. Okleiniarka stołowa - 1 szt.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 42642100 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Holz
Los: LOT-0003
Titel: Narzędzia i wyposażenie ogólnobudowlane
Beschreibung: Wyrzynarka - 3 szt. Pilarka tarczowa 190mm - 1 szt. Szlifierka kątowa 125mm - 3 szt. Młotowiertarka SDS Plus - 2 szt. Wiertarko-wkrętarka udarowa - 9 szt. Zakrętarka udarowa - 1 szt. Szlifierka taśmowa 75x533mm - 1 szt. Zaciskarka akumulatorowa do rur - 1 szt. Odkurzacz przemysłowy „na mokro i na sucho” - 5 szt. Szlifierka do gipsu „Żyrafa” - 3 szt. Agregat malarski - 2 szt. Strug ręczny - 1 szt. Zagłębiarka z szyną prowadzącą - 1 szt. Ukośnica z przesuwem - 2 szt. Szlifierka kątowa 125mm - 3 szt. Szlifierka kątowa 230mm - 1 szt. Młotowiertarka elektryczna SDS Plus - 1 szt. Młot udarowy z uchwytem SDS Max - 3 szt. Młot obrotowo-udarowy SDS Max - 1 szt. Bruzdownica - 1 szt. Mieszarka sieciowa - 6 szt. Poziomica laserowa krzyżowa + tyczka - 4 szt. Wykrywacz przewodów i rur w ścianie - 1 szt. Maszynka do cięcia glazury na metalowych nogach - 1 szt. Przecinarka ręczna do glazury 1200mm - 2 szt. Torba narzędziowa - 1 szt.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Sprzęt komputerowy
Beschreibung: Notebook szt. - 5 szt. Drukarka 3D - 6 szt. Drukarka 3D Full - 4 szt.
Interne Kennung: Część 4