33941-2025 - Ergebnis
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dostawy artykułów spożywczych - 234.3.2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy artykułów spożywczych - 234.3.2024
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy (około 2 razy w tygodniu) artykułów spożywczych – nabiału i margaryn na podstawie przekazywanych każdorazowo zamówień. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia umieszczony jest w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załączniki nr 1 do SWZ) - zwanym dalej „Formularzem asortymentowo-cenowym”.
Vorherige Bekanntmachung: 683153-2024
Interne Kennung: AG.ZP.261.234.3.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 1 ustawy Pzp, Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89, które zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej 16.07.2024 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy nabiału i margaryn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy nabiału i margaryn
Haupteinstufung (cpv): 15511000 Milch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15431100 Margarine, 15511100 Pasteurisierte Milch, 15511600 Kondensmilch, 15511700 Milchpulver, 15512100 Rahm mit niedrigem Fettgehalt, 15512200 Rahm mit hohem Fettgehalt, 15512300 Streichfähiger Rahm, 15530000 Butter, 15541000 Tafelkäse, 15542100 Hüttenkäse, 15543000 Käse, gerieben oder in Pulverform, Schimmelkäse und anderer Käse, 15544000 Hartkäse, 15551310 Naturjoghurt, 15551320 Joghurt mit Geschmack
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje